Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec zdradziła sekrety swojej urody. Dlatego wygląda tak cudownie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.12.2022 18:56

Edyta Golec zdradziła sekrety swojej urody. Dlatego wygląda tak cudownie

Edyta Golec
Fot. KAPiF

Edyta Golec w czerwcu obchodziła 45. urodziny. Po artystce nie widać zupełnie upływającego czasu, wciąż wygląda młodzieńczo. W nowym wywiadzie zdradziła, czemu zawdzięcza swoją urodę.

Żona Łukasza Golca urodziła się w 1977 roku. Wraz z mężem doczekali się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra. Co członkini zespołu Golec uOrkiestra robi, że zawsze wygląda promiennie?

Edyta Golec o sekrecie swojej urody

Przed kilkoma dniami odbyła się uroczysta gala z okazji 30-lecia istnienia stacji Polsat. Na wydarzeniu nie zabrakło zespołu Golec uOrkiestra. Wszystkie oczy zwrócone były wtedy na Edytę.

Gwiazda pojawiła się w zjawiskowej, czarnej, piórkowej kreacji, która podkreśliła jej nieskazitelną figurę. Dziennikarze portalu Plotek byli ciekawi, co robi ona, by wyglądać tak kwitnąco.

Jej odpowiedź może być zaskakująca. Okazuje się, że artystka nie stosuje żadnych specjalnych zabiegów czy rytuałów. Przyczyna jej wyglądu leży zupełnie gdzie indziej.

Edyta Golec o swoim wyglądzie

Przede wszystkim ten nasz zawód jest tak nieobliczalny i nieregularny, że nie można tutaj mówić o żadnej regularności, bo ona po prostu nie istnieje. Czasami jednak wstaję o piątej rano i wtedy ćwiczę przynajmniej pół godziny – wyznała Edyta.

Gwiazda dodała też, że chodzi na jogę terapeutyczną, ponieważ wieloletnia gra na instrumencie sprawiła, że ma problemy z kręgosłupem. Ma też inne sposoby na dbanie o zdrowie.

Zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową i dzięki temu wiem, co mi szkodzi. Dodatkowo zero używek, a ponadto chodzę spać o 21.00, żeby o piątej rano być gotową – zaznaczyła Edyta.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Golec
Edyta Golec
Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli

Źródło: Plotek

Tagi: Edyta Golec