Edyta Górniak nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia. Po kilku głośnych zawodach miłosnych postanowiła odpocząć od romantycznych relacji. Najważniejszą osobą w jej życiu jest jej syn Allan. Jednak nastolatek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc mamie znaleźć szczęście. Podobno jest jej najlepszym doradcą w sprawach sercowych!

Edyta Górniak to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Niestety, razem z artystyczną duszą idzie również wielka wrażliwość, która Edycie do tej pory raczej uprzykrza życie. Wpływa to negatywnie nie tylko na samopoczucie i relacje z ludźmi, ale również na zastój w tworzeniu. Na szczęście artystka ma wsparcie w swoim ukochanym synu – Allanie.

Edyta Górniak wciąż szuka szczęścia w miłości 

Edyta Górniak była w kilku burzliwych relacjach. Piotr Kraśko, Dariusz Krupa, Piotr Shramm, Tomasz Mazurkiewicz, to tylko część najgłośniejszych związków Edyty. Niestety, u boku żadnego z nich nie znalazła szczęścia na dłużej. 

Światełkiem w tunelu przez chwilę był jej wieloletni przyjaciel David Foster. Wielu myślało, że tak długo budowana relacja ma szansę na sukces. Niestety na drodze do szczęścia stanęła żona Davida. 

Na szczęście Edyta Górniak nie może narzekać na samotność. Wsparciem jest dla niej jej syn Allan, który doradza jej w kwestiach sercowych. W jednym z ostatnich wywiadów dla Faktu powiedziała, że Allan jest skarbnicą złotych myśli. 

– Jeżeli ktoś ma szansę cię poznać, mamo, i nie widzi od razu, że jesteś tak pięknie wrażliwa, to znaczy, że tego nigdy nie zobaczy i nie będzie Ciebie wart – cytuje syna artystka w rozmowie z Faktem.

Kim jest Allan Krupa?

Allan Kurpa jest synem Edyty Górniak, który jest owocem związku  piosenkarki z gitarzystą Dariuszem Krupą. 15-latek zrezygnował z mieszkania z mamą w Kalifornii, gdzie Edyta Górniak zbierała inspiracje do nagrania nowej płyty po 7 latach przerwy. 

Kobieta jest bardzo związana ze swoim synem i bez wątpienia jest jej oczkiem w głowie. Edyta często chwali się zdjęciami z Allanem, z którego jest bardzo dumna. Chłopak postanowił, że zwiąże swoją przyszłość z armią, dlatego poszedł do szkoły wojskowej. 

Edyta Górniak może i nie ma szczęścia w relacjach z mężczyznami, na szczęście może liczyć na tego najważniejszego w swoim życiu – 15-letniego syna!

Zobacz zdjęcia:

instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak ze swoim synem Allanem. Chłopak jest zafascynowany tematyką wojska. 

instagram.com/edytagorniak

Trudno uwierzyć, że tak piękna i zdolna wokalistka wciąż trafia na nieodpowiednich mężczyzn. 

edyta górniak
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak poświęca synowi każdą wolną chwilę. Są bardzo zżyci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Barbara Kurdej-Szatan na intymnym zdjęciu z łóżka. Towarzyszy jej dwóch mężczyzn, nie ma tam jej męża
  3. Dorota Szelągowska w nowej fryzurze. Odmieniona gwiazda pozuje na Instagramie
  4. Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce. Joanna Kos-Krauze opowiedziała, jak pomógł jej umierającemu mężowi
  5. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN
  6. Niestety, nie dopilnowano bezpieczeństwa w trakcie koncertu. Doda spadła z dużej wysokości, urwała się barierka

źródła: pudelek.pl 

Poprzedni artykułMacierzyństwo w późnym wieku wydłuża życie? Najnowsze wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości
Następny artykułKobieta położyła telefon na ciążowym brzuchu. Nie musiała długo czekać na reakcję malucha
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.