Edyta Górniak przekazała swoim fanom druzgocącą wiadomość. Wszyscy bardzo mocno to przeżyli, bo gwiazda na swoim Instagramie pożegnała się z fanami. Wśród licznych zawiedzionych komentarzy były bardzo emocjonalne słowa: -Nie mogę powstrzymać płaczu – napisała jedna z internautek. 

Edyta Górniak zaskarbiła sobie wielu fanów, nie tylko dzięki swojej muzyce, ale także dzięki kontaktowi, jaki nawiązała z wielbicielami za pomocą social mediów. Dlatego właśnie informacja o pożegnaniu tak bardzo poruszyła wszystkich. 

Edyta Górniak żegna się z fanami

Edyta Górniak od początku epidemii nawiązała z fanami niezwykłą więź. Gwiazda postanowiła za pomocą swojego profilu na Instagramie dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi radzenia sobie z epidemią koronawirusa i trudną rzeczywistością, w której się znaleźliśmy.

Jak się okazało, artystka po raz kolejny w swojej karierze poruszyła fanów i zdobyła wierne grono odbiorców, którzy oczekiwali na każdy kolejny film live z piosenkarką. Edyta Górniak nie pierwszy raz dała się poznać z bardzo wrażliwej i otwartej strony.

Możemy sobie z łatwością przypomnieć wystąpienia gwiazdy w wielu programach telewizyjnych, w których nie raz pozwalała sobie na szczere emocje, a nawet na płakanie przed kamerą, jak było w przypadku programu Agent Gwiazdy. 

Fani bardzo polubili taką otwartą i szczerą Edytę, tymczasem gwiazda za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że w niedzielę odbędzie się ostatni live na jej profilu i w ten sposób Edyta zakańcza swoją dotychczasową działalność  na tych mediach społecznościowych:

-Dzień dobry Kochani. Życzę Wam spokoju w sercu i bezpiecznego tygodnia. Widzimy się niebawem… – zapewniła gwiazda, dodając komentarz do zdjęcia informującego o ostatnim spotkaniu z fanami w nagraniu na żywo. 

  1. Sprzed chwili: Trwa konferencja, właśnie przekazano: konkretna grupa Polaków zwolniona z kwarantanny
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Wiadomość sprzed chwili: Apel MZ do wszystkich Polaków. Każdy powinien zrobić jedną rzecz

Fani zawiedzeni

Fani z wielkim smutkiem przyjęli taką informację:

-Nie mogę powstrzymać płaczu – napisała jedna z internautek

-Szkoda, że to ostatni będziemy tak bardzo tęsknić – dodoła kolejna osoba.

-Byłaś z nami tyle czasu. Będę tęsknić – dodaje kolejny internauta. 

Edyta Górniak od początku marca nawiązała z fanami niezwykłą relację. Gwiazda nagrywała filmy z zacisza swojego domu lub na tle gór i opowiadała o radzeniu sobie ze stresem, ze światem.

Edyta Górniak mówiła także otwarcie o swoim stosunku do koronawirusa, a także o przepisie zakrywania nosa i ust. Wystosowała nawet list do ówczesnego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Minister nawet odwołał się do słów polskiej diwy.

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego artystka zdecydowała się na taki krok. Być może Edyta Górniak potrzebuje odpocząć i przygotować się do swojej trasy koncertowej, w którą artystka ma wyruszyć od razu po złagodzeniu przez rząd restrykcji. Będzie to trasa nie byle jaka, bo Górniak obchodzi jubileusz swojej kariery. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak zakańcza spotkania na żywo z fanami. 

Edyta Górniak
instagram.com/edytagorniak

Gwiazda uwielbia dzielić się swoimi przemyśleniami za pomocą Instagrama. 

edyta górniak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazda od marca regularnie udzielała porad dotyczących jak radzić sobie z epidemią. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  2. Uwaga, ogłoszono alarm 2. stopnia dla części kraju. Odradzamy wychodzenie z domu
  3. Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła grób aktorki. Padły bardzo przykre słowa, łzy napływają do oczu
  4. Wielka wpadka MZ. Myśleli, że nikt się nie dowie, błyskawicznie wszystko usunęli
  5. Mateusz Morawiecki nie wytrzymał. Padły mocne słowa do Polaków
  6. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
  7. Smażysz czasem kotlety schabowe? Wytknęli Polakom, co robią źle. 1 błąd psuje wszystko

Źródło: jastrzabpost.pl

 

 

 

Poprzedni artykułDecyzja zapadła, Andrzej Duda właśnie podpisał dokumenty. Tysiące Polaków na własnej skórze odczuje skutki
Następny artykułWstrząsające wyznanie Wojciechowskiej. Dlatego nigdy nie odsłania swojego ciała, dopiero teraz ujawniła dramatyczną prawdę
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl