Edyta Górniak minioną noc zapamięta na bardzo długo. Gwiazda cudem uniknęła poważnej tragedii, która mogła skutkować utratą jej zdrowia, a nawet życia. Co spowodowało tę mrożącą krew w żyłach sytuację? Piosenkarka popisała się rozwagą i zachowała zdrowy rozsądek.

Edyta Górniak przeżyła naprawdę ciężkie chwile, które z pewnością wywołały wiele stresu. Piosenkarka razem ze swoim osobistym kierowcą jechała drogą ekspresową numer 7 z Krakowa do Warszawy. To, co tam ujrzeli, zmusiło ich do podjęcia szybkich kroków.

Edyta Górniak wykazała się odwagą

W nocy ze środy na czwartek artystka podróżowała S7 z Krakowa do Warszawy. Zmierzała na nagrania jednego z kolejnych programów. Podczas podróży ona i jej kierowca ujrzeli stojącego w płomieniach tira. Ich reakcja była natychmiastowa.

— Edyta kazała się zatrzymać i wybiegła z samochodu, żeby sprawdzić, czy nikomu się nic się nie stało. Była bardzo blisko, gdy nastąpiła eksplozja — mówi informator serwisu se.pl.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Nietypowa sytuacja na drodze ekspresowej

Edyta Górniak po występie w programie My way oraz zdaniu egzaminu na prawo jazdy doskonale wiedziała, jak ma postępować w takiej sytuacji. Niemal od razu chwyciła za telefon i wezwała pomoc. Jak się później okazało, to już była w drodze.

Kiedy piosenkarka była bardzo blisko pojazdu, chcąc ustalić, co się stało, nastąpiła gwałtowna eksplozja. Jak udało się ustalić serwisowi pomponik.pl, doszło do niej na skutek nieszczelnego baku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ kierowca auta ciężarowego zdążył się oddalić na czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
fot. kadr z programu TVN My Way

Gwiazda wzięła udział w pierwszej edycji My way.

edyta górniak
Fot. instagram.com/edytagorniak

Dzięki programowi artystka czuje się lepiej w samochodzie oraz w sytuacjach na drodze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  2. Od września ogromna zmiana dla Polaków. Eksperci nie mają wątpliwości, aż 41 proc. z nas
  3. Lidl rozdaje 1000 złotych. Wystarczy zrobić jedną, bardzo prostą rzecz
  4. Adam: „Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie”
  5. Tyszkiewicz zdradziła głodową kwotę emerytury. Luksusowe restauracje są poza zasięgiem

Źródła: pomponik.pl, se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl