Edyta Górniak to jedna z największych artystek polskiego show-biznesu. Mimo że od ponad 7 lat nie wydała płyty, to wciąż jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Piosenkarka dostała własny program na antenie TVN, w którym na oczach widzów zrobi prawo jazdy! Gaża, jaką rzekomo otrzyma za jeden sezon własnego reality show zwala z nóg. 

Już podczas jesiennej ramówki TVN będziemy mogli zobaczyć piosenkarkę w zupełnie innej roli. Po udziale w programie Agent: Gwiazdy piosenkarka zdecydowała się na kolejne reality show, jednak tym razem takie, w którym to ona będzie jedyną gwiazdą. Edyta Górniak dostała własny program, który pokaże ją w nietypowych sytuacjach, a także będzie robić prawo jazdy. Honorarium artystki to marzenie niejednego celebryty!

Edyta Górniak dostała własny program

Już od jakiegoś czasu plotkowano o tym, że TVN szykuje na jesień prawdziwą petardę z Edytą Górniak w roli głównej. Wszystko wskazuje na to, że wszelkie spekulacje są prawdziwe i już w październiku Edyta Górniak zadebiutuje we własnym reality-show. Jaki program będzie miała gwiazda? Pamiętacie, jak w 2007 roku Doda robiła kurs na prawo jazdy i zdawała egzamin pod okiem kamer?

Stacja zdecydowała się wznowić i wzbogacić format, jednak tym razem z największą diwą polskiej piosenki. Gwiazda wielokrotnie narzekała, że nie ma prawa jazdy, co więcej wspominała także, ze w 2019 roku zdecyduje się podjąć wyzwania jazdy za kółkiem. Program będzie ku temu świetną okazją, ale to nie wszystko, co naszykowali dla nas producenci show. W programie kamery będą śledziły artystkę w sytuacjach, gdy robi coś po raz pierwszy w życiu, więc z pewnością czeka nas coś więcej niż tylko Edyta Górniak ucząca się jeździć!

Ile zarabia Edyta Górniak?

Jak informuje Super Express, diwa może liczyć na gażę godną największych światowych gwiazd! Tabloid donosi, że ma powstać 10 odcinków programu, a za każdy z nich artystka ma zgarnąć aż 100 tysięcy złotych. Nie trudno wyliczyć, że cały sezon swojego reality-show Edyta Górniak zarobi aż milion złotych. Jak się okazuje, piosenkarka jest świetną negocjatorką i bizneswoman. Mało która gwiazda w polskim show-biznesie byłaby w stanie wynegocjować tak wielką kwotę. Będziecie oglądać Edytę w jej nowym programie? My już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka z diwą w roli głównej!

Zobacz zdjęcia Edyty Górniak:

Edyta Górniak
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak dostanie własny program w TVN.

Edyta Górniak
screen youtube.com@JastzrabPost

Artystka będzie uczyć się jeździć pod okiem kamer. 

Edyta Górniak
instagram.com/edytagorniak

Za jeden sezon rzekomo zgarnie milion złotych!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Tajner z byłym mężem na imprezie. „To nie jest tak, że jest jakaś kosa”
  2. Była dziennikarka stacji TVN wyzwana, opluta i popchnięta. Dodała emocjonalny wpis, który wstrząsnął siecią
  3. Rodzina królewska skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

 

źródło: se.pl

Poprzedni artykułWstajesz o tej godzinie? To znaczy, że będziesz szalenie bogata i szczęśliwa!
Następny artykułDotknął bezdomnego i chorego kotka. „Wszyscy mówili mi, żebym tego nie robił”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.