Edyta Górniak nie tylko stwierdziła, że nie da się zaszczepić czy, że jest w stanie siłą woli sprowadzić na siebie chorobę, ale postanowiła również wypowiedzieć się na temat maseczek ochronnych. Nie jest to jednak jedyna gwiazda, która skomentowała temat epidemii koronawirusa. Noizz postanowił zapytać eksperta w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń, co sądzi o wypowiedziach sław, a ten złapał się za głowę. 

– Jak wierzę w to, że jestem zdrowa, to jestem zdrowa, a jak wierzę, że za chwilę umrę na chorobę zakaźną, to wprowadzę taki program do mózgu, że rozprowadzi tę informację po całym organizmie i wywoła komórki rakowe – powiedziała Edyta Górniak. Co na to dr Paweł Grzesiowski? Oto najbardziej absurdalne wypowiedzi polskich gwiazd. 

Edyta Górniak o koronawirusie

Edyta Górniak postanowiła zabrać głos w sprawie epidemii koronawirusa i obowiązku noszenia maseczek. Okazuje się, że gwiazda wcale nie ma zamiaru tego robić. 

– Wdychamy świeże powietrze, a wydychamy to, czego organizm nie potrzebuje, więc jeśli mamy zamknięte usta i nos w maseczce, to wdychamy własne spaliny. Jeśli miałabym się udusić, to lepiej sobie strzelić w łeb, bo co to za życie nie mogąc oddychać stwierdziła piosenkarka, która postanowiła również zasilić szeregi antyszczepionkowców w rozmowie z wRealu24.pl.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają – przyznała Edyta Górniak.

Co na to ekspert? Dr Paweł Grzesiowski zastanawia się, z czego jest zrobiona maseczka piosenkarki, a w dalsze wypowiedzi diwy nie ma zamiaru brnąć. Inne gwiazdy również dały prawdziwy popis.

  1. Latami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg
  2. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie
  3. Anna Mucha na początku kariery. Mamy zdjęcia sprzed 30 lat, podobna?

Gwiazdy o koronawirusie

Choć Edyta Górniak przebiła wszystkich, inne gwiazdy również zasługują na podium. Viola Kołakowska twierdzi, że koronawirus jest spiskiem, Mariusz Pudzianowski znalazł lekarstwo na pandemię, jakim jest witamina C, Fit Loversi zalecają popijanie przegotowanej wody, gdyż wirus umiera w temperaturze powyżej 27 stopni, a Magda Gessler za stwierdzenie, że by odkazić pomieszczenie, wystarczy położyć w nim cebulę, została nominowana do Biologicznej Bzdury roku 2020.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Edyta górniak
@edytagorniak, Instagram

Edyta Górniak mimo epidemii nie znika z mediów społecznościowych. Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  2. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  3. Quiz wiedzy o ”Czterech pancernych i psie”. Tylko prawdziwi fani mają 7/7
  4. Wakacje za granicą. Które kraje być może uda się odwiedzić latem?
  5. Czyim synem jest Conan? Dagmara Kaźmierska unika tematu byłego partnera
  6. Premier właśnie podpisał nowe rozporządzenie, dotyczące ograniczeń w przemieszczaniu. Niestety, w najbliższym czasie nie zaplanujecie podróży za granicę

źródło: noizz.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.