W ostatnim czasie niektóre media przekazywały niezwykle przykre informacje na temat Edyty Górniak i jej taty. Jeden z tygodników donosił, że gwiazda ledwo wiąże koniec z końcem, przez co nie może zapłacić za kosztowną operację swojego taty. Piosenkarka odniosła się do tych informacji.

Informator Na żywo twierdził, że podczas pandemii gwiazda miała zwolnić menadżera, asystentów i zostać z resztkami oszczędności na koncie. Prawda jednak jest zupełnie inna. Edyta Górniak wyśmiała plotki.

Edyta Górniak odniosła się do plotek

Osamotniona, zraniona, z resztkami oszczędności na koncie uciekła w Tatry, gdzie kupiła dom z widokiem na Giewont – przekazywał informator tygodnika.

Pogłoski dotarły do samej Górniak, która skomentowała je krótko i dosadnie:

Od 30 lat utrzymuję rodzicówprzekazała na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak wylicza se.pl, sytuacja finansowa gwiazdy wcale nie jest zła. Piosenkarka wydała nowe single, z którymi występowała w TVP oraz była jurorką ostatniej edycji The Voice of Poland. Za udział w programie podobno zgarnęła kilkaset tysięcy złotych.

Co więcej, diwa obchodziła swój jubileusz, który widzowie mogli oglądać w programie Jaka to melodia. Źródłem dochodu Górniak są także kontrakty reklamowe.

Edyta Górniak pomaga rodzicom

Z ustaleń Super Expressu wynika, że diwa faktycznie od lat pomaga rodzicom – podobno kiedyś nawet kupiła tacie samochód.

Artystka rzeczywiście wspiera rodziców finansowo już od czasu, gdy jako nastolatka zaczęła występować w musicalu Metro. Grała wtedy nawet 700 spektakli rocznie, a pieniądze do państwa Jasik do Opola wysyłał sam Janusz Józefowicz – ustalił portal.

Najważniejszy jest jednak fakt, że tata piosenkarki jest już po operacji i dochodzi do zdrowia.

Mało kto wie, że rok temu Edyta Górniak sama zmagała się z kłopotami zdrowotnymi. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

edyta górniak
fot. TRICOLORS/East News

Doniesienia były dla gwiazdy niezwykle przykre.

edyta górniak
fot. screen instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
  2. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego nadal się nie odbył. Kompozytor zmarł niemal rok temu
  3. Czy uczniowie wrócą do szkół w kwietniu? Minister edukacji zabrał głos

Źródło: se.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl