Edyta Górniak nie zapomniała o polskim Święcie Niepodległości. Z tej okazji piosenkarka udostępniła zaskakujące zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej szacie z orłem na piersi. Wyznała, że jest dumna z bycia Polką, ale to stwierdzenie spotkało się z kąśliwą odpowiedzią fanki.

Piosenkarka darzy swój kraj miłością i nie wstydzi się tego okazywać. 11 listopada Edyta Górniak opublikowała wymowne zdjęcie, pod którym wyraziła swoją dumę z bycia Polką. Na kąśliwy komentarz jednej z fanek nie trzeba było długo czekać.

Edyta Górniak jest dumna z bycia Polką

Edyta Górniak udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej szacie. Na niej znajduje się motyw białego orła, a piosenkarka patrzy na godło Polski z zadumą. 

– I am Proud to represent Poland. 11.11 Jestem Dumna, że pochodzę z kraju tak niezwykłej historii — napisała pod fotografią piosenkarka.

Zdjęcie zostało wykonane rok temu w Royal Albert Hall w Londynie przed koncertem upamiętniającym stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 

edyta górniak tvn
instagram.com/edytagorniak

Na zeszłorocznym koncercie Edyta Górniak zaśpiewała przy akompaniamencie orkiestry Dziwny jest ten świat Czesława Niemena. Wśród publiczności znajdowali się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. W tym roku piosenkarka przypomniała swój strój z tamtej nocy.

Jedna fanka jednak zdobyła się na kąśliwy komentarz.

– Zabawne jest to, że najbardziej są „Dumni” ci, co wyjeżdżają z kraju… – napisała internautka odwołując się do emigracji piosenkarki do Stanów Zjednoczonych.

Od ilu lat Edyta Górniak mieszka w USA?

Edyta Górniak przeprowadziła się do Los Angeles w październiku 2016 roku. Po dwóch latach zdecydowała się jednak wrócić do Polski. Dlaczego?

Gwiazda wyznała, że wróciła do Polski ze względu na syna, Allana. Poza tym obowiązki zawodowe wciąż wiązały piosenkarkę z krajem, gdzie została trenerką w programie The Voice Kids. Media spekulowały, że życie w Los Angeles było dla piosenkarki zbyt drogie, gdyż musiała płacić wysoki czynsz oraz czesne w prywatnej, katolickiej szkole Allana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak obchodziła Święto Niepodległości w czerwonej szacie.

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Piosenkarka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Wiktoria Gąsiewska pozuje w sukni ślubnej. Gwiazda jest zaręczona z Adamem Zdrójkowskim
  3. Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Gwiazda zdradziła nietypowe imię chłopca
  4. Dziadek uwielbianej piosenkarki popełnił samobójstwo. Rodzinna tragedia gwiazdy
  5. Wielki sukces Tomasza Kota. Aktor zagra w kolejnej zagranicznej produkcji
  6. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  7. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułNa boku, na brzuchu czy na wznak? Pozycja, w której śpisz mówi o tobie więcej niż myślisz
Następny artykułOjczym był traktowany jak bankomat przez córkę swojej żony. W dniu jej ślubu postanowił się zemścić
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.