Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat w rodzinie Edyty Górniak. Tygodnik informuje o wypadku bliskiej osoby, gwiazda w rozpaczy
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.01.2021 16:22

Dramat w rodzinie Edyty Górniak. Tygodnik informuje o wypadku bliskiej osoby, gwiazda w rozpaczy

Edyta Górniak
fot. MAREK ZIELINSKI/East News, instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak z pewnością przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Tygodnik przekazał o straszliwym wypadku jej ojczyma, który trafił do szpitala. Konieczna będzie bardzo skomplikowana operacja, która może mieć wpływ na dalsze losy rodziny.

Według doniesień tygodnika Na żywo Edyta Górniak przeżywa dramat. Zdzisław Jasik, który na co dzień jeździ taksówką, miał wypadek. Podczas jednego z kursów wjechała w niego młoda kobieta.

Ojczyma diwy przewieziono do szpitala, jednak nie wiadomo czy uda mu się powrócić do pełni sił, potrzebna będzie skomplikowana operacja.

Edyta Górniak przeżywa dramat

Edyta Górniak z pewnością bardzo przeżyła wypadek ojczyma. Zanim mężczyzna został taksówkarzem, pomagał ludziom przez wiele lat jako kierowca pogotowia ratunkowego.

Zdzisław Jasik cieszy się dużym szacunkiem wśród lokalnych lekarzy i może liczyć na fachową pomoc. Informator tygodnika Na żywo zdradził, że Edyta Górniak jest mocno zaangażowana w opiekę nad swoim ojczymem.

Wygląda na to, że diwa bardzo szanuje swoich rodziców i zawsze jest gotowa, żeby im pomóc. Tak samo zaangażowała się wsparcie swojej mamy, gdy ta trafiła kiedyś do szpitala z powodu podejrzenia udaru.

Rzuciła dla niej pracę jurora w „The Voice Kids”. Nie zważała na to, że traci kontrakt i pieniądze. Mama była ważniejsza. To dla niej stała się najbardziej troskliwą opiekunką — powiedział tygodnikowi informator.

Znajomy rodziny zdradził Na żywo również, że Edyta Górniak ma zamiar osobiście opiekować się rodzicami. Jak na razie jej ojczym musi przebywać w placówce medycznej, gdzie czeka na skomplikowaną operację barku.

Jednak gdy lekarze zdecydują się tylko go wypisać, diwa ma zamiar zabrać jego i matkę do swojego domu w Tatrach. Wokalistka jest głęboko przekonana, że pobyt w górskim klimacie pomoże w rehabilitacji.

Piosenkarka zamierza skorzystać również z usług pobliskiego Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego, który znajduje się w Zakopanem. Pomimo że Jasik nie jest jej biologicznym ojcem, gwiazda jest z nim bardzo mocno zżyta i wprost mówi do niego „tato”.

Edyta Górniak i jej dom w górach

Wygląda na to, że Edyta Górniak znalazła swoje wymarzone miejsce na Ziemii. Diwa przeprowadziła się w góry, gdzie kupiła rezydencję znajdującą się pod Zakopanem.

Po tym jak kilka lat temu wokalistka wyleciała do Stanów Zjednoczonych, aby tam spełniać swój amerykański sen, z pewnością wypoczynek w zaciszu Tatr dobrze jej robi. Na jej relacjach oraz zdjęciach, które zamieszcza w mediach społecznościowych widać, że gwiazda cieszy się bliskim kontaktem z naturą.

Nic dziwnego, że artystka chce zabrać tutaj swoich rodziców. Słynne górskie powietrze z pewnością dobrze wszystkim zrobi i sprawi, że cała rodzina poczuje się lepiej. Pozostaje nam mieć nadzieję, że operacja przebiegnie pomyślnie i wszystko wróci do normy.

Zobacz zdjęcie:

Edyta Górniak

Ojczym Edyty Górniak miał wypadek — jak donosi Na żywo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: tygodnik Na żywo