Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakie wykształcenie ma Edyta Górniak? Mało kto zna odpowiedź, można się zdziwić
Marta Kulik
Marta Kulik 15.12.2019 17:53

Jakie wykształcenie ma Edyta Górniak? Mało kto zna odpowiedź, można się zdziwić

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak to jedna z najbardziej uznanych polskich gwiazd. Od wielu lat jest na scenie, a jej grono fanów wciąż rośnie. Piosenkarka dysponuje głosem, który już wiele razy był oklaskiwany na przeróżnych festiwalach. Nie ma jednak dyplomu, o jaki wszyscy ją podejrzewają. Jakie wykształcenie ma Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

Wykształcenie Edyty Górniak to intrygujący temat. Gwiazda uczyła się śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej, która dostrzegła jej talent i zaproponowała lekcje wokalne. Zaczynała jednak dużo wcześniej, bo już jako 14-latka miała zespół muzyczny. Nigdy jednak nie uczyła się w akademii muzycznej. Wykształcenie, jakie ma Edyta Górniak wielu naprawdę zdziwi!

Jakie wykształcenie ma Edyta Górniak?

Edyta Górniak ma wykształcenie podstawowe. W jej przypadku to nie lata nauki, a talent zagwarantował wielki sukces. Gwiazda występuje na scenach całego świata, a jej głos jest porównywany z legendami takimi jak Celine Dion, Whitney Houston czy Mariah Carey. Cztery oktawy sprawiają, że jest w stanie bez trudu zaśpiewać nawet najtrudniejsze partie!

Po ukończeniu szkoły podstawowej piosenkarka chciała kontynuować edukację. Tak naprawdę do uzyskania świadectwa dojrzałości już niewiele jej brakowało, ale z ważnego dla niej powodu przerwała naukę. Była to przełomowa decyzja w jej życiu.

Edyta Górniak: wykształcenie

Do jakiej szkoły chodziła Edyta Górniak? Edyta Górniak chodziła do Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego w Kluczborku, ale porzuciła naukę w trzeciej klasie. Gwiazda nie miała czasu na edukację ze względu na karierę, która właśnie nabierała tempa.

Piosenkarka stanęła wtedy przed wielką szansą. Na początku lat 90. dostała się do obsady słynnego musicalu Metro reżyserowanego przez Janusza Józefowicza, który grany był na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego, Studia Buffo oraz na Broadwayu. Miesięcznie spektakl wystawiano aż 40 razy, dlatego każdy, kto brał w nim udział, musiał poświęcić się pracy w stu procentach. Próby trwały do późnych godzin nocnych, dlatego Edyta Górniak nie widziała innego wyboru. Nie wiadomo, jak wyglądałaby jej kariera, gdyby porzuciła udział w sztuce. Można jednak śmiało powiedzieć, że to była dobra decyzja!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

EDYTA GÓRNIAK

Edyta Górniak ma wykształcenie podstawowe.

EDYTA GÓRNIAK

Gwiazda porzuciła naukę w technikum ze względu na karierę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł w wyniku poważnego wypadku
  5. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Pójdzie w ślady mamy?
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?