Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Górniak nie wymaga, by jej syn zdał maturę: ,,Ja nie przystąpiłam”. Allan podjął już decyzję

Edyta Górniak nie wymaga od swojego syna, Allana, by ten przystępował do matury. Mimo tego, że piosenkarka nie podchodziła do egzaminu dojrzałości, jej syn nie ma zamiaru pójść w jej ślady. 

Edyta Górniak, piosenkarka i osobowość medialna, rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. W 1986 roku zadebiutowała w zespole System B, następnie otrzymała wyróżnienie podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W 1994 roku reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zajęła drugie miejsce. W związku z wczesną karierą wokalistki, Górniak nie ukończyła szkoły oraz nie przystąpiła do matury. Czy jej syn ma podobne podejście do edukacji?

Edyta Górniak wykształcenie

Edyta Górniak podkreśla, że daje synowi wolny wybór. Wokalistka zdaje sobie sprawę, że przygotowania do matury w czasach edukacji on-line są bardzo utrudnione.

Rozmawiałam z Allanem i powiedziałam mu: Synku, to jest twoja sprawa, czy chcesz mieć tę maturę. Dla mnie to nie ma znaczenia – powiedziała Górniak w rozmowie z Faktem.

Górniak poświęciła edukację dla kariery muzycznej. Przerwała naukę w Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskim, jednak nigdy nie ukrywała tego faktu i nie jest on dla niej wstydliwy. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas – podkreśla Edyta Górniak w rozmowie z Faktem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Decyzje Allana

Allan Krupa dwa lata temu ukończył pierwszą klasę liceum wojskowego im. Bitwy Warszawskiej 1920 w Urlach. Czy syn podziela zdanie mamy?

Syn Edyty Górniak ma jednak odmienne zdanie na temat edukacji. Piosenkarka zdradziła, że Allan zdecydował się podejść do matury. Piosenkarka podkreśliła, że będzie wspierać syna w tym wyborze. Powiedziała, że Allan skupi się na języku polskim, matematyce, historii oraz języku angielskim. 

Jeszcze niedawno, Allan Krupa poinformował mamę, że po liceum chciałby zostać snajperem. Syn Edyty Górniak byłby gotowy bronić swojej ojczyzny.

We wszystkich planach życzmy Allanowi powodzenia!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 Edyta Górniak jest dumna z syna.

edyta górniak
TRICOLORS/East News

Jak każda mama, chce dla swojej pociechy jak najlepiej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pomponik.pl, gala.pl, eska.pl