Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak załatwiła pracę Cleo w „The Voice Kids”? „Nigdy mi nie podziękowała”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 17.09.2019 12:52

Edyta Górniak załatwiła pracę Cleo w „The Voice Kids”? „Nigdy mi nie podziękowała”

edyta górniak
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak załatwiła pracę Cleo w The Voice Kids? Diwa w mocnych słowach opisała swoją współpracę z Cleo i Donatanem. Zarzuciła koleżance, że ta nawet jej nie podziękowała za polecenie jej do jurorowania w talent show dla dzieci. Cleo nie była jej dłużna i odpowiedziała na jej zarzuty. Szykuje się nowy konflikt w show-biznesie?

Początkowo jurorką w programie The Voice Kids miała być Edyta Górniak, jednak przez nagłą chorobę mamy, diwa w dosłownie ostatniej chwili zrezygnowała z programu. Producentom show poleciła na swoje miejsce Cleo, która chętnie przyjęła tę propozycję. Po kilku miesiącach Górniak wypomniała młodszej koleżance niewdzięczność. Wspomniała również o Donatanie.

Edyta Górniak krytykuje Cleo

Edyta Górniak w jednym z wywiadów wyznała, że nie będzie już śpiewała piosenki Andromeda, którą stworzyli dla niej Cleo i Donatan. Powodem tej decyzji miały być bardzo złe wspomnienia, jakie ma po współpracy z tą dwójką.

– Ten utwór niesie za sobą ciężar przykrych doświadczeń. (…) Nie potrafię go wykonywać. Donatan zniszczył wszystko, co jest nietykalne. Nie dosyć, że to zniszczył, to nie naprawił -wyjaśniła w wywiadzie dla serwisu Pudelek.pl.

Przypomnijmy, że Donatan podczas Festiwalu w Opolu przed fotoreporterami dotknął Edytę Górniak w pośladki, czym zezłościł artystkę i dziennikarzy. Okazuje się, że gwiazda ma pretensję nie tylko do Donatana, a także do Cleo. Wypomina jej brak wdzięczności za załatwienie jej miejsca w programie The Voice Kids, a także brak solidarności kobiecej po incydencie w Opolu.

– Oliwy do ognia dolała Cleo. Przecież w The Voice Kids to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała. Więc ta spółka artystów, to jest dla mnie bardzo dziwne doświadczenie, bo ja raczej nie mam takiej sytuacji, że ktoś jest oszustem, nie rozlicza się. Więc to było dla mnie dziwne- kontynuowała w rozmowie z Pudelkiem.

Edyta Górniak

Cleo odpowiada Górniak

Na odpowiedź ze strony Cleo nie trzeba było długo czekać. Artystka na swoim Instagramie zamieściła oświadczenie, w którym odniosła się do zarzutów koleżanki po fachu.

– Edyta, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę muzykę i na niej się skupiam. (…) Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem, droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids. Jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro – przyznała we wpisie.

Edyta Górniak

Gwiazdy również weszły w polemikę w komentarzach. Cleo wyznała, że kilkukrotnie dziękowała Edycie za pomoc, co więcej udokumentowała to zdjęciami i przypomniała swoje stare posty. Edyta Górniak za to zarzuciła jej nieszczerość i próbę naprawienia swojego wizerunku. Po której stronie jesteście? Team Edi czy Team Cleo?

Edyta Górniak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Maria Sadowska jest w ciąży? Gwiazda zagrała koncert i pokazała brzuszek, fani spekulują
  3. „Taniec z Gwiazdami” skrytykowany przez byłego tancerza: „Idzie na dno. Jednym słowem porażka”
  4. Aleksandra Kwaśniewska pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej figurą
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI