Edyta Górniak od jakiegoś czasu cieszy się w mediach jeszcze większym zainteresowaniem niż dotychczas. Jej nowy program My Way odnosi ogromne sukcesy. Z pewnych źródeł wynika, że gwiazda ma dostać nawet kolejny show w TVN!

Jak się okazuje, świetna passa Edyty Górniak wciąż trwa. Ostatnia produkcja z jej udziałem przyniósł stacji TVN sukces. Co więcej, piosenkarka zakolegowała się z ekipą swojego programu na tyle, że postanowili wyprawić jej urodziny w jednym ze stołecznych klubów.

Edyta Górniak może liczyć na kolejny program?

Jak zdradza osoba zaprzyjaźniona z piosenkarką, dyrektor stacji TVN ma dla Edyty kolejne propozycje. Chciałby, aby piosenkarka poprowadziła program, który pokazywany miałby być w najlepszych godzinach oglądalności.

edyta górniak
fot. screen YouTube TVN Style

Jak dowiedzieli się dziennikarze Świata i ludzie, nowa propozycja powinna bardzo ucieszyć gwiazdę. Stacja chciałaby połączyć dwie wielkie pasje kobiety – muzykę i podróże.

– Od dawna o tym marzyła, więc… wymyślono coś specjalnie dla niej — zdradza informator gazety.

Relacja między stacją TVN a Edytą Górniak w ostatnim czasie przebiega całkiem pomyślnie. Kobieta zaprzyjaźniła się z ekipą jej programu My Way, która na urodziny piosenkarki przygotowała dla niej niespodziankę i zorganizowała jej imprezę w jednym z warszawskich klubów. Gwieździe udało się, także tydzień przed jej wielkim świętem zdać test na prawo jazdy! Sama Edyta Górniak jednak tego nie komentuje. 

Na razie cieszy się tym, że zdała egzamin przed komisją i potrafi prowadzić auto — chwali się osiągnięciami gwiazdy informator tygodnika Świat i ludzie.

Ile zarabia Edyta Górniak?

Edyta Górniak zapewne nie może narzekać na swoje zarobki, w końcu zasłużyła na miano divy polskiej piosenki. Jak dowiedziało się Na Żywo, na programie My Way artystka mogła zarobić prawie milion złotych. A to oczywiście nie koniec. Do zarobków z programu dochodzą oczywiście koncerty, których, chociażby w wakacje było naprawdę wiele. 

ile lat ma edyta górniak
fot. instagram.com @edytagorniak

Wokalistka też coraz częściej spędza czas w siedzibie stacji TVN. Razem z menadżerem skończyła niedawno omawiać warunki jej występu podczas organizowanego przez stację, sylwestra w Warszawie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
https://www.instagram.com/edytagorniak/

Jak donoszą plotki, już niebawem będziemy mogli podziwiać Edytę Górniak w nowym programie TVN!

 

Poprzedni artykułPoznała faceta na Tinderze. Dopiero po spędzonej wspólnie nocy odkryła sekret, którego wolałaby nie poznać
Następny artykułOjciec panny młodej zatrzymał ceremonię. Potem złapał za rękę ojczyma córki i goście zaniemówili
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.