Edyta Górniak zrobiła coś zdumiewającego. Popularna piosenkarka zaliczyła wpadkę podczas emisji programu. Słowa, jakich użyła, były bardzo zaskakujące. Gwiazda dała się ponieść, co zdecydowanie przeniosło się na atmosferę podczas nagrania. Telewidzowie oraz uczestnicy mieli niezły ubaw ze słów, jakimi się posłużyła artystka.

Bardzo często zdarza się, że nawet najmniejsza wpadka którejś z gwiazd jest szeroko komentowana przez media. Edyta Górniak podczas ostatniej emisji programu wypowiedziała zaskakujące słowa. Telewidzowie byli mocno zdziwieni, bo to całkowicie nie w jej stylu. Artystka dała się ponieść.

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na antenie TVP

12 września ruszyła najnowsza 11 edycja popularnego programu The Voice of Poland. W jury programu zasiadają Michał Szpak, Tomson i Baron z grupy Afromental, Urszula Dudziak oraz powracająca do programu po 5 latach nieobecności Edyta Górniak. Jurorzy wielokrotnie mają okazję zachwycać się nad talentem uczestników programu, jednak tym razem sytuacja była wyjątkowa do tego stopnia, że Edyta nie mogła powstrzymać swoich emocji.

Jeden z uczestników programu Przemysław Pajdak wykonał utwór formacji Jet pr. Are you gonna be my girl. Swoim talentem zachwycił oceniających do tego stopnia, że każde z nich nacisnęło przycisk. Edyta Górniak wpadła w zachwyt tak bardzo, że zaczęła tańczyć, a zaraz po zakończeniu występu powiedziała coś niespodziewanego.

  1. Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem
  2. Kolejna wpadka na wizji w „Dzień dobry TVN”, widzowie nie pozostawili suchej nitki. Prowadząca będzie miała kłopoty?
  3. Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci

Co powiedziała Edyta Górniak?

Edyta wypowiedziała do Przemka słowa:

– Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie… Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień! Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale ja mam najwięcej! – żartowała piosenkarka.

Te słowa wywołały wiele śmiechu pośród jurorów oraz widzów obecnych w studio. 25-letni Przemek Pajdak, który na co dzień mieszka w Londynie i jest zawodnikiem zespołu hokejowego Bracknell Devils przyznaje, że mimo wielu zainteresowań, to muzyka jest dla niego najważniejsza:

– Kiedy potrzebowałem wsparcia – muzyka była dla mnie. Pomogła mi z pewnością siebie i przełamaniem strachu, poznaniem i zaakceptowaniem siebie – powiedział Przemek.

Słowa Edyty wywołały poruszenie, jednak w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Edyta Górniak
fot. kadr z programu The Voice of Poland

Edyta Górniak po 5 latach wróciła do programu The Voice of Poland.

Edyta Górniak
fot. kadr z programu The Voice of Poland

Podczas pierwszego odcinka powiedziała coś niespodziewanego.

Edyta Górniak
fot. kadr z programu The Voice of Poland

Edyta nazwała jednego z uczestników ogierem. Wszystko zostało odebrane w bardzo pozytywny sposób.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Nie ma lepszych. Przepyszne pieczone ziemniaki po szwedzku

Źródło: muzyka.interia.pl

Poprzedni artykułMinisterstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli
Następny artykułTVP przekazało zatrważającą wiadomość. Nic nie dało się zrobić, nie spodziewali się śmierci
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl