Edyta Górniak zagroziła, że wyjedzie z Polski, jeśli rząd postanowi wprowadzić przymusowe szczepienia na koronawirusa. Gwiazda w rozmowie z Super Expressem zapewniła, że nie ma zamiaru się szczepić: – Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii – przekonuje.

Edyta Górniak zasłynęła ostatnio w sieci jako jeden z czołowych koronasceptyków. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama przedstawiła teorie spiskowe, w które wierzy. Nie jest więc szczególnie zaskakujące, że wokalistka nie ma zamiaru się szczepić, o czym postanowiła głośno powiedzieć.

Edyta Górniak nie będzie się szczepić na koronawirusa

Gwiazda nie raz mówiła otwarcie, że nie wierzy w pandemię koronawirusa. Zdaniem Górniak za tym co się dzieje na świecie stoi coś więcej niż sama choroba. Edyta Górniak nie ufa więc nikomu w kwestii epidemii, tym bardziej korporacjom i naukowcom. 

W rozmowie z Super Expressem artystka przyznała, że jeśli w Polsce szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe, ona natychmiast wyjedzie z kraju, tam, gdzie szczepień nie będzie się od niej wymagało:

– Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię – zapewnia diwa w rozmowie z SE.

  1. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  2. Nie żyje wielki Polak, zmarł w nocy. Tragiczna wiadomość nagle obiegła media w całym kraju
  3. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę

Gwiazda, jak wskazuje Super Express: „mieszkała już w Londynie, Warszawie, Jankach, Krakowie, a nawet dalekiej Kalifornii. Cygańskie serce nosi Edytę Górniak po całym świecie. Jej nowym miejscem na ziemi jest Podhale.”. Czy polska wokalistka zabawi tam krótko i postanowi wyjechać?

Edyta Górniak nazywa szczepionki chemią

Artystka wielokrotnie powtarza, że otaczający nas świat jest dla nas niebezpieczny. Przetworzone jedzenie, leki, substancje, z których zrobione są przedmioty, jakimi się otaczamy… Dlatego gwiazda poleca na odporność witaminę D i olejek z oregano, zdecydowanie zaś podważa fakt, że szczepionki mogą pomóc.

W związku z tym Edyta zapewnia, że nie da sobie podać żadnej zbędnej chemii, szczególnie wówczas, gdy obywatele będą przymuszani do zaszczepienia się na COVID-19:

-A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii – zapewniła gwiazda.

Edyta Górniak w imię swoich przekonań jest w stanie nawet na stałe wyprowadzić się z Polski. Póki co nie ma się jednak czego obawiać, rząd zapewnia, że szczepionki przeciwko koronawirusowi będą dobrowolne. 

Edytę Górniak pragniemy uspokoić: minister zdrowia, Adam Niedzielski, zapewnia, że szczepienia nie będą obowiązkowe. „- Tutaj chciałem od razu zdementować: nie będzie obowiązku, nie będzie przymusu [szczepienia się – red.]. Ale będziemy do tego namawiali – zapowiedział szef resortu zdrowia.” – czytamy w money.pl

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nagła akcja na placu Konstytucji, próbowały zablokować furgonetkę. Osiem radiowozów na kobiety
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Kobieta wciąż czuła nieprzyjemne swędzenie głowy. Gdy jej parter odsunął włosy, zamarł
  5. Media obiegła najtragiczniejsza wiadomość. Nie żyje kultowy aktor, miał tylko 47 lat
  6. Dziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od serca
  7. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony

Źródło: money.pl


 

Poprzedni artykułZadzwonili do męża Dody i zapytali o jej zdjęcia z innym. Przed całą Polską odpowiedział, czy nadal są razem
Następny artykułGwiazdor TVN dotkliwie pobity. Na miejscu od razu pojawiła się karetka, dramatyczne kulisy zdarzenia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl