Edyta Górniak w ostatnim czasie stała się jedną z najbardziej krytykowanych osób w Polsce. Teraz w obronie piosenkarki stanął Ivan Komarenko, który stwierdził – Stała się dla mnie bohaterką. Po chwili dodał – Może Edyta nie do końca się orientuje, bo rzeczywiście są fejkowe zdjęcia. O co zatem chodzi?

Krytyka, z którą od jakiegoś czasu zmaga się Edyta Górniak, nie wzięła się z przypadku. Wszystko za sprawą jej kontrowersyjnych wypowiedzi na temat pandemii koronawirusa, która w jej opinii jest światowym układem, który ma skłócić społeczeństwo. Wykonawca hitu Jej czarne oczy Ivan Komarenko stanął w obronie piosenkarki.

Edyta Górniak krytyka

Edyta Górniak stała się obiektem krytyki i hejtu ze strony części polskiego społeczeństwa. Słowa, których użyła podczas 3-godzinnego live’a na Instagramie odbiły się szerokim echem w polskich mediach i do dziś są szeroko komentowane.

Przypomnijmy, że piosenkarka stwierdziła, iż maseczki ochronne, są jedynie kawałkiem plastiku, który podzielił ludzi, oraz publicznie powiedziała, że słyszała o przypadkach, kiedy w szpitalach leżeli statyści zamiast prawdziwych chorych. Uznała także, że pandemia koronawirusa to zwykły układ, który ma skłócić ze sobą społeczeństwo.

Wiele znanych ludzi zdecydowało się na publiczne skrytykowanie opinii Edyty Górniak. Były to takie osoby jak m.in. Piotr Bałtroczyk, Magda Gessler, Karolina Korwin-Piotrowska, czy Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Andrzej Matyja.

Ivan Komarenko broni Edyty Górniak

Tymczasem w obronie Edyty stanął Ivan Komarenko, który stwierdził, że doskonale rozumie koleżankę po fachu, co więcej uznał, że stała się dla niego bohaterką.

– […] wspierałem Edytę od momentu, kiedy tydzień po mnie wystąpiła w wRealu24. Od tego momentu Edyta stała się dla mnie bohaterką, która właśnie dołączyła do ruchu wolnościowców, którzy rozumieją problem – mówił Komarenko.

Mimo wszystko chyba nie do końca zgadza się z poglądami Edyty, ponieważ przyznał, że wierzy w pandemię. Następnie odniósł się do słów piosenkarki o rzekomych statystach leżących w szpitalach.

– Może Edyta nie do końca się orientuje, bo rzeczywiście są fejkowe zdjęcia na Facebooku – stara się usprawiedliwić Edytę Górniak Komarenko.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Źródło: kultura.onet.pl

 

Poprzedni artykułJuż są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne
Następny artykułStylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl