Edyta Górniak według doniesień kolorowej prasy może myśleć już poważnie o przyszłości swojego syna Allana. Czy gwiazda chce zainwestować dla niego ogromną sumę pieniędzy? Najnowsze doniesienia są intrygujące.

Edyta Górniak postanowiła uporządkować ważne sprawy w swoim życiu. Ostatnio dużo podróżowała po świecie, jednak teraz wolałaby odpocząć we własnym kraju. Gwiazda wypowiadała się w programie śniadaniowym o tym, że w planach ma sprzedaż apartamentu w Portugalii. Co zrobi z uzyskaną kwotą?

Edyta Górniak kupuje apartament w Warszawie?

Wszyscy czekali na powrót diwy z Los Angeles do Warszawy. W wywiadzie dla Jastrząb Post Edyta przyznała, że ulubione miejscówki ma jednak rozsiane po całej Polsce. Nie jest do końca przywiązana do żadnego konkretnego miejsca, ponieważ nie pozwala jej na to tempo życia. Mieszka trochę w hotelach, trochę u bliskich znajomych. Piosenkarka czeka na właściwą osobę, która będzie z nią współtworzyć prawdziwy dom. Dla takiej osoby będzie w stanie się zatrzymać.

Jak donosi Party Edyta Górniak za uzyskane pieniądze planuje kupić luksusowe, 60-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy. Podobno cena jest zabójcza i sięga nawet miliona złotych. Okazuje się, że gwiazda jednak nie będzie mieszkać w nim sama…

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Cenny prezent dla syna

Diwa często podkreśla w wywiadach, że bezpieczeństwo syna jest dla niej najważniejsze. Jest bardzo z nim związana. Jej syn Allan ma dopiero 15 lat, jednak jego mamie zupełnie to nie przeszkadza. Jak donosi Party, już teraz chce zapewnić mu spokój i stabilizację. Z tej okazji planuje przekazać mu klucze do mieszkania w stolicy, ale dopiero gdy ten skończy 18 lat.

Jak podaje Fakt, Edyta Górniak po ślubie z Dariuszem Krupą mieszkała w ich rodzinnym domu pod Warszawą. Kolejne lokale głównie tymczasowo wynajmowała. Widocznie podjęła decyzję, że nie chce, aby podobny los spotkał jej jedynaka. Podobno to nie jedyna nieruchomość, w którą planuje zainwestować gwiazda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Wokalistka podróżowała ostatnio sporo po świecie.

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Oczkiem w głowie gwiazdy jest jej syn, z którym przeprowadziła się do stolicy.

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak darzy Allana prawdziwą matczyną miłością i oddałaby dla niego wszystko. Może w ramach rodzicielskiego gestu ofiaruje mu także własne mieszkanie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

 

źródło: jastrzabpost.pl, fakt24.pl

Poprzedni artykułDziecko chciało obudzić pitbulla. Gdy tylko pies otworzył oczy zareagował natychmiast
Następny artykułDostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.