Edyta Górniak we wzruszających słowach pożegnała ważną dla niej osobę. Chodzi o sportowca i podróżnika Aleksandra Dobę, który zmarł 22 lutego. Oboje poznali się na planie jednego z telewizyjnych programów. Górniak nie kryła żalu.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. Zmarł śmiercią podróżnika zdobywając najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro spełniając swoje marzenia. Pogrążona w żalu żona, synowie, synowe i wnuczki – można było przeczytać na oficjalnym profilu Aleksandra Doby. 

Edyta Górniak żegna Aleksandra Dobę

Edyta Górniak nigdy nie ukrywa doświadczanych przez nią emocji. Kiedy pojawiła się w niej tęsknota i żal za utraconą bliską osobą, wokalistka postanowiła pożegnać ją również w mediach społecznościowych. 

Chodzi o Aleksandra Dobę, podróżnika i sportowca, który 22 lutego niespodziewanie zmarł podczas wyprawy na Kilimandżaro. 

Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki pomiędzy kontynentami, w tym wypadku Ameryką Południową i Afryką. Zrobił to jedynie dzięki sile własnych mięśni. 

Edyta Górniak spotkała go na planie Agenta. Wzięła w nim udział w 2019 roku. Jak się okazało, podczas tej przygody złapała świetny kontakt ze zmarłym niedawno podróżnikiem. 

Postanowiła pożegnać go na swoim Instagramie, zamieszczając wzruszające InstaStory. 

– Aleksander Doba ♥ Bezkonfliktowy, pogodny, oddany pasji, życzliwy bez powodu. Dziękuję Ci za Twoją serdeczność Oluś – pisała, zamieściwszy zdjęcie z planu programu. 

Edyta Górniak miała ważne przesłanie dla fanów

Gwiazda postanowiła również podzielić się ważnym przesłaniem dla fanów. 

– Ceńmy każdy wzajemny uśmiech – napisała pod innym zamieszczonym na InstaStory zdjęciem. Na nim wraz z Dobą śmieją się podczas kręcenia programu. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]

Poprzedni artykułNieoficjalne szczegóły dotyczące obostrzeń w kraju. Czy zakazane będzie używanie przyłbic i szalików?
Następny artykułMasz telewizor? Warto dowiedzieć się kogo czego dodatkowy wydatek związany z wymianą odbiorników