Edyta Górniak to polska piosenkarka, która na głowie ma wiele projektów, a niedługo zobaczymy ją w nowym programie. Do tego w ostatnim czasie nagrywa płytę i podróżuje do USA. W show-biznesie pojawiła się bardzo krzywdząca plotka o tym, że współpraca z wokalistką jest trudna i wymagająca. Głos w tej sprawie zabrał Edward Miszczak. Czy rozwiał plotki? Czy Edyta Górniak naprawdę robi problemy na planie?  

Niedługo powstanie nowy program, w którym udział weźmie polska diwa. Nagrania już trwają, a stacja, na której pojawi się show wydała ogromne pieniądze na zatrudnienie Edyty. Producenci wiążą z tym projektem wielkie nadzieje. Czy prawdą okażą się plotki o trudnej współpracy z wokalistką? Edyta Górniak w nowym programie pojawi się na ekranach polskich telewizorów już jesienią. 

O czym będzie program Edyty Górniak?

Edyta Górniak wystąpi w programie My Way, który polega na tym, że gwiazdy, które nie maja prawa jazdy uczą się jeździć i potem na wizji zdają egzamin. 

Podobno wokalistka miała wątpliwości czy przyjąć ofertę TVNu, ale namówił ją do tego jej syn – Allan. To świetna okazja, aby w końcu nauczyć się jazdy samochodem i zrobić prawo jazdy.

Władze TVNu wiążą z programem duże nadzieje, dlatego skłonni są wydać naprawdę duże pieniądze. Podobno Edyta Górniak ma dostać za zrobienie prawa jazdy aż milion złotych

Edward Miszczak i Edyta Górniak: jak wygląda współpraca z wokalistką?

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, zabrał głos w sprawie współpracy z Edytą. Jak wygląda tworzenie programu z gwiazdą, za który stacja zapłaciła tyle pieniędzy? 

-My nie jesteśmy w jej kalendarzu numerem jeden. To jest malutki program, a ona ma dużo innych rzeczy w planie. Jesteśmy ciągle na ogonie jej zainteresowań. Poza tym jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale. – opowiada w wywiadzie z Vivą! dyrektor programowy TVN.

O powstawaniu programu Edward Miszczak poinformował podczas jesiennej ramówki TVNu. Edytę Górniak zobaczymy na ekranach późną jesienią. Trzymamy za Edytę kciuki! 

Zobacz zdjęcia: 

edyta górniak
fot. screen YouTube
Magazyn VIVA!

Edward Miszczak na jesiennej ramówce TVN zdradził, że Edyta Górniak wystąpi w nowym programie.

 
taniec z gwiazdami: syn Edyty Górniak
fot. instagram.com @edytagorniak

Do wzięcia udziału w programie namówił gwiazdę jej syn Allan.

edyta górniak
instagram.com/edytagorniak

Gwiazda bierze udział w wielu projektach i jest zapracowana, a w międzyczasie nagrywa płytę. Program nie był dla niej najważniejszy, ale dbała o każdy szczegół, aby program się udał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

źródło: jastrzabpost.pl, viva.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Następny artykułPies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.