Opinie Edyty Górniak na temat otaczającej nas epidemii koronawirusa zyskały już swoją sławę. Popularność jej tez dotarła także do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który na antenie RMF FM skomentował słowa artystki: Moja świętej pamięci mama powtarzała, że zawsze jest czas, żeby zmądrzeć.

Adam Niedzielski był gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Dziennikarz przedstawił słowa artystki, by minister zdrowia mógł się z nimi skonfrontować. Mazurek zacytował słynne już zdanie, które wypowiedziała Górniak w swoich nagraniach: – Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji świata.

Edyta Górniak pod ostrzem komentarzy ministra zdrowia

Dziennikarz zacytował wypowiedź o Billu Gatesie, który chce zdepopulować świat, a także o tym, że w szpitalach nie znajdują się chorzy tylko statyści. Adam Niedzielski z ciekawością wysłuchał tych opinii:

-Z ciekawością wysłuchuję tego, co pan mówi, bo nie bardzo mam czas, żeby czytać „internety”, ale z tego, co widzę, poziom absurdu jest większy niż przypuszczałem – zauważa krytycznie Adam Niedzielski.

Minister zasugerował, by osoby, które zaliczają się do koronasceptyków przyjrzały się sytuacji, która nas otacza:

-Zapraszam tych, co nie wierzą w koronawirusa, nie wierzą w szczepienia, do nas. […] Popatrzmy wokół. Zobaczmy, jak wygląda świat dla nas i pomyślmy sobie, że nie ma szczepionek na żadną chorobę. I za każdym razem, gdy na świecie pojawia się wirus, infekcja, mamy powtórkę z tej sytuacji. Jeśli ktoś nie widzi, w jakim chaosie teraz żyjemy […], to naprawdę nie wiem, co mogę powiedzieć – zaznaczył Niedzielski.

Minister poczuł się bezsilny wobec osób, które twierdzą, że koronawirus nie istnieje, albo że jest niegroźny. 

Edyta Górniak o koronawirusie

Wokalistka zdecydowała się nagrać serię filmików na swoim Instagramie, na których opowiedziała, w jaki sposób widzi aktualną sytuację epidemiczną. Jej opinia o tym, że chorzy na COVID-19 przebywający w szpitalach to statyści spotkała się z falą krytyki. 

Na Twitterze kolejne osoby, które są hospitalizowane, umieszczały swoje zdjęcia i oznaczały gwiazdę. Tymczasem Edyta Górniak pozostaje niewzruszona i wierna swoim przekonaniom. 

A jakie jest Wasze zdanie na temat opinii głoszonych przez gwiazdę?

ZOBACZ WIDEO:

 

 

Źródło: rmf24.pl

Poprzedni artykułDramat w salonie piękności, nie żyje młoda kobieta. Zmarła podczas zabiegu
Następny artykułWszystkie polskie rodziny czekały na informacje o feriach. Wicepremier przekazał dobrą wiadomość
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl