Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak została zgwałcona. Gwiazda apeluje w święta: ,,Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili”
Karol Osiński
Karol Osiński 25.12.2020 20:46

Edyta Górniak została zgwałcona. Gwiazda apeluje w święta: ,,Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili”

Edyta Górniak
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak postanowiła otworzyć się przed swoimi fanami i opowiedzieć o kilku bardzo traumatycznych wydarzeniach, których miała nieprzyjemność doświadczyć w swoim życiu. Artystka, którą każdy z nas tak dobrze zna, przez lata była upokarzana, bita i molestowana. Doszło nawet do tego, że wiele lat temu została zgwałcona. Jednak podczas jednej ze swoich relacji na Instagramie zaapelowała do Polaków mówiąc – Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili.

Tak przykrej informacji od piosenkarki raczej nikt się nie spodziewał. Edyta Górniak podczas jednej ze swoich relacji wyznała, że miała naprawdę brutalne i przepełnione przykrymi chwilami dzieciństwo i młode lata. O tym wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Edyta Górniak została zgwałcona

Edyta Górniak od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku i jest jedną ze zdecydowanie najczęściej opisywanych polskich artystek. Wszystko zaczęło się, kiedy wyraziła swoją opinię na temat COVID-19, a także zagroziła wyjazdem z Polski w przypadku obowiązkowych szczepień.

Tymczasem piosenkarka ponownie postanowiła zaskoczyć wszystkich. Podczas jednej ze swoich relacji na żywo na Instagramie, których w ostatnim czasie jest coraz więcej, postanowiła opowiedzieć o swoich traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa i młodych lat.

Ja jestem przyzwyczajona do tego, że sobie radzę sama, ale w sobie. Wszystkiego doświadczyłam: upokorzenia, okradzenia, gwałtu. Tak, gwałtu.mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Magdą Mołek.

Teraz wróciła do wspomnień. Jak sama przyznała, do tak osobistego wyznania pchnął ją czas, w który obecnie weszliśmy. Mowa tu oczywiście o Bożym Narodzeniu oraz nadejściu Ery Wodnika, która nakłoniła piosenkarkę do swojego rodzaju oczyszczenia wewnętrznego. Niedawno zaapelowała także do wszystkich, którzy ją obrażali o przeprosiny.

Edyta Górniak o przeżyciach z dzieciństwa

W związku z nadejściem tego wyjątkowego czasu Edyta Górniak postanowiła opowiedzieć nieco o swoich przeżyciach z dzieciństwa, które były bardzo traumatyczne. Poza tym zaapelowała do swoich fanów, by nie rozpamiętywali przeszłości.

Prawdopodobnie większość z was miała potworne, traumatyczne przeżycia w dzieciństwie. Przez brak miłości, odrzucenie, porzucenie, gwałty, wykorzystywanie, odpychanie, wszelkie różne. Każdy z was, kto to przez przeszedł i wziął z tego siłę i mądrość. Nie miejcie już o to żalu – mówiła podczas swojej relacji na żywo.

Następnie postanowiła powiedzieć do swoich fanów, by wybaczyli tym, którzy ich skrzywdzili, argumentując to stwierdzeniem, że byli oni napędzani przez diabła i siły nieczyste. Uznała, że trzeba odrzucić to wszystko i iść przed siebie, do przodu.

Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili. Oni byli zapewne naprowadzani przez siły ciemności, przez diabła, jeśli ktoś woli mówić na skróty. Bo wtedy, kiedy jesteśmy dziećmi, łatwo ukraść naszą duszą, obudzić w niej chęć mszczenia się przez całe nasze życie za to, jakie mieliśmy dzieciństwo. A my się nie musimy mścić. Trzeba wybaczyć wszystko, co było, iść do przodu. – zaapelowała do swoich fanów.

Zobacz zdjęcia:

edyta górniak

Edyta Górniak opowiedziała o kilku faktach ze swojej przeszłości.

Edyta Górniak

Okazuje się, że piosenkarka w dzieciństwie była bita, molestowana i gwałcona.

edyta górniak

Zaapelowała do swoich fanów, by Ci wybaczyli swoim oprawcom, gdyż byli oni kierowani przez siły nieczyste.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl