Edyta Górniak jest jedną z tych piosenkarek, które bardzo lubią dzielić się ze swoimi fanami przeżyciami życia codziennego, czy różnymi spostrzeżeniami. Bardzo często udziela się za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie nawiązuje kontakt z internautami. Podczas ostatniej relacji na żywo przeprowadzonej na Instagramie powróciła do bardzo ciężkiego momentu swojego życia. Mało kto wiedział, jak wielką stratę przeżyła.

Edyta Górniak to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Autorka takich hitów jak To nie ja byłam Ewą, czy Nie proszę o więcej cieszy się bardzo dużą sympatią fanów. Dzieje się tak m.in. dzięki częstemu udzielaniu się w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazdorka postanowiła podzielić się z wielbicielami ciężką chwilą swojego życia.

Edyta Górniak na Instagramie

Popularność Edyty Górniak w świecie muzycznym przekłada się także na media społecznościowe. Piosenkarka bardzo aktywnie i regularnie spędza czas w internecie, o czym może świadczyć jej konto na Instagramie.

Dotychczas artystka zebrała ponad 421 tys. obserwujących, publikując aż 880 postów. Zainteresowanie jej profilem wzrasta z dnia na dzień, a to m.in. za sprawą tego, że Edyta regularnie dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami z życia.

Niejednokrotnie udowadniała, że ceni sobie kontakt z miłośnikami jej muzyki. Co prawda postanowiła sprywatyzować swoje konto na Instagramie, jednak to nie utrudnia jej kontaktu z najwierniejszymi fanami, którzy z pewnością od dawna mają do niego dostęp. 

Co więcej, Edyta Górniak regularnie organizuje za pomocą Instagrama spotkania na żywo z fanami, podczas których gromadzi się kilka tysięcy osób. Przytacza wówczas różne momenty ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

W jednej z ostatnich relacji wróciła wspomnieniami do bardzo ciężkiej chwili. Fani nie pozostali obojętni, w komentarzach postanowili podnieść na duchu uwielbianą artystkę. Jednak o czym wspomniała piosenkarka?

  1. Wiadomo, co stanie się w najbliższych dniach. Protestujący przekazali, co planują, zapanuje istny chaos
  2. Incydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga Duda
  3. Zaczęło się. Paraliż i blokady w całej Polsce, tłumy Polek i Polaków wyszły na ulicę

Edyta Górniak poroniła

W 2018 roku artystka była w ciąży ze swoim ówczesnym partnerem Mateuszem Zawadzkim. Mało kto wiedział o tym, że spodziewała się dziecka. Niestety Edyta wyznała, że straciła ciążę. Po raz pierwszy opowiedziała o tym w programie Dzień Dobry TVN w listopadzie 2018 roku:

– Myślę, że z dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. Wszystko zmieniło się w wakacje. No i zaszłam w ciążę. Niestety straciłam ją – opowiadała Edyta Górniak.

Kilka miesięcy później postanowiła podzielić się także swoją historią za pomocą opublikowanego na Facebooku wpisu. Okazała w nim swoją solidarność z kobietami, które doświadczyły podobnego nieszczęścia:

– Kobiety, które doświadczyły poronienia często nie rozmawiają o tym z nikim. Nie wypłakują tego bólu na głos. Zostają samotne w swojej wewnętrznej żałobie. Zostają same ze wstydem, że ich organizm nie podołał… Musimy o tym rozmawiać i wzajemnie się wspierać. Przecież tyle nas jest… – napisała na Facebooku Edyta Górniak.

Traumatyczne wspomnienie Edyty Górniak

Chociaż od tego bolesnego wydarzenia minęły już dwa lata, to Edyta kilkukrotnie wypowiadała się na ten temat. Tym razem nie było inaczej. Podczas przeprowadzonej relacji na żywo na Instagramie postanowiła podzielić się tym traumatycznym wspomnieniem ze swoimi fanami.

Dwa lata temu odbywała trasę koncertową po Polsce, a jednym z przystanków był występ w Gdańsku. Piosenkarka przyznała, że był to dla niej jeden z najtrudniejszych występów, gdyż niedługo wcześniej poroniła:

– Nie wiecie tego, teraz wam powiem. Bo teraz to już mogę powiedzieć. Ten czas rozpoczęcia trasy był dla mnie strasznie trudny. Dlatego, że ja kiedy przygotowywałam się do tych koncertów byłam jeszcze w ciąży. Jeszcze, jak mieliśmy próby z chłopakami… A potem utraciłam tą ciążę i weszłam w koncerty – wyznała Edyta Górniak.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak
fot. kadr z programu The Voice of Poland

Edyta Górniak wróciła wspomnieniami do bolesnego wydarzenia ze swojego życia. Podczas przeprowadzonej relacji na żywo na Instagramie wyznała, że poroniła.

Edyta Górniak
fot. kadr z programu „The Voice of Poland”, voice.tvp.pl

Fani okazali wsparcie piosenkarce i ciepłymi słowami próbowali podnieść na duchu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy otrzymają spore wsparcie od ZUS. Nowy projekt ucieszy tysiące osób, znamy szczegóły
  2. Polacy wyjadą na cmentarze i zastaną zamknięte bramy? Czasu jest coraz mniej, słowa eksperta niepokoją
  3. ”SE” ujawnia, ile kosztuje nielegalna aborcja w Polsce. ”Nieopłacalne”, podano też kwoty w innych krajach
  4. Nagle ksiądz zwrócił się do protestujących kobiet. Skandaliczne słowa, nie zamierza nawet przeprosić
  5. Od piątku będzie można przemieszczać się tylko do pracy? Nieoficjalne informacje ”Interii”
  6. Samochód TVP prawie staranował protestujących w centrum Warszawy. Poseł wszystko nagrał, będzie donos na policję
  7. Najłatwiejsze ciasto „minutka”. Wymieszaj wszystko i upiecz, efekt powalający

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Rzecznik rządu właśnie przekazał. Chodzi o wojsko na polskich ulicach, już wszystko jasne
Następny artykułTVN przekazał tragiczne informacje, stało się najgorsze. Nie żyje, cała rodzina i bliscy w żałobie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl