Edyta Górniak została wyśmiana przez gwiazdę serialu M jak miłość. Julia Wróblewska skomentowała sceptyczne poglądy polskiej diwy na temat szczepionki na koronawirusa oraz działań związanych z epidemią. Młoda aktorka nie szczędziła ostrych słów. Mam wrażenie, że jest totalnie szurem – powiedziała Wróblewska na swoim Instagramie.

Edyta Górniak wraz z Violą Kołakowską nieustannie podważają istnienie koronawirusa i realność zagrożenia. Obie panie uważają, że światowa pandemia jest jedynie wymysłem rządu, któremu zależy jedynie na kontroli społeczeństwa. Gwiazda M jak miłość odniosła się do tych spekulacji, kpiąc z opinii piosenkarki. 

Edyta Górniak wyśmiana przez gwiazdę M jak miłość 

Od momentu wybuchu epidemii koronawirusa Edyta Górniak sceptycznie podchodziła do kroków podejmowanych przez władze naszego kraju. Jak podaje portal radiozet.pl, polska diwa od początku podważała zasadność wszelkich działań bezpieczeństwa, sugerując, że są bezpodstawne. Jej zdaniem epidemia koronawirusa to jedynie wymysł, powstały na potrzeby rządu, o czym mówiła podczas wywiadu w telewizji wrealu24.pl

Edyta Górniak w całej sytuacji doszukiwała się jedynie chęci wzbogacenia przez wyżej usytuowanej jednostki. Jej zdaniem, rządzący chcieli jedynie zbić fortunę na sprzedaży szczepionek na koronawirusa. Gwiazda M jak Miłość, Julia Wróblewska odniosła się do opinii Górniak.

– Mam wrażenie, że jest totalnie szurem, takim typowym – powiedziała 21-letnia aktorka na swoim Instagramie

Co to znaczy? Słowo szur określa osobę o radykalnych poglądach politycznych, skłaniająca się często w kierunku teorii spiskowych i akcentująca zagrożenia, na które inni zazwyczaj nie zwracają uwagi. Cechuje ją także zaciekłe dyskutowanie w internecie i podważanie autorytetów.

  1. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina
  2. Właśnie ogłoszono ogromne zmiany. Największe zaczną się już 15 czerwca
  3. Agata Duda, Maria Kaczyńska, a może Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama była twoją ulubioną?

Gwiazda M jak miłość odpowiadała na pytania fanów

Julia Wróblewska odniosła się do opinii Edyty Górniak nie bez powodu. Młoda aktorka, która cieszy się szeroką popularnością, została zapytana przez swoich fanów, co sądzi na temat teorii spiskowych, propagowanych przez między innymi przez Violę Kołakowską czy Edytę Górniak. 

Viola Kołakowska również wielokrotnie podkreślała, że nie wierzy w światową epidemię. Jakiś czas temu publicznie zarzucała Łukaszowi Szumowskiego problemy psychiczne i alkoholizm, jednocześnie krytykując podejmowane przez niego decyzje. Epidemia koronawirusa wzbudza mieszane uczucia. Niektórzy przesadnie starają się od niej uciec, z kolei inni w ogóle nie wierzą w jej istnienie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
Fot. screen z youtube.com @
TVP3 Bydgoszcz

Edyta Górniak została wyśmiana przez gwiazdę M jak miłość. 

Edyta Górniak
fot. instagram.com @juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska zapytana przez swoich fanów, odniosła się do teorii spiskowych dotyczących epidemii koronawirusa, propagowanych przez niektóre jednostki. 

Edyta Górniak
instagram.com/juleczkaaa_jula

Zdaniem 21-latki Edyta Górniak jest tzw.: szurem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Zabijali ludzi z motorów. Dziesiątki ofiar ataku terrorystycznego. Tragiczne doniesienia z południa
  3. Wyższe oceny na koniec roku dla każdego ucznia w kraju? ”Żeby mieli promocję do następnej klasy”
  4. Monika Miller zmniejszyła biust o kilka rozmiarów. Wnuczka Millera pokazała zdjęcie
  5. Kilka lat przed śmiercią Paweł Królikowski zwierzył się księdzu. Łzy same napływają do oczu
  6. Tatry. Niespotykana anomalia pogodowa, nagle zapanowała zima i spadł śnieg. Co się dzieje?

Źródło: radiozet.pl, wrealu24.pl

 

Poprzedni artykułKotek przez chorobę ma nietypowy pyszczek. Nadal jest piękny?
Następny artykułPrzyjrzyj się dokładnie swojemu banknotowi. Może być wart znacznie więcej, niż myślisz
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.