Edyta Górniak: Allan jest dla swojej mamy wszystkim. Są ze sobą bardzo mocno związani. Nastolatkowi marzy się kariera wojskowa. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, że ten pomysł nie przypadł piosenkarce do gustu. Czy gwiazda boi się, że go straci?

Nikt nie spodziewał się, że syn największej polskiej divy zdecyduje się na karierę wojskową. Edyta Górniak: Allan wbił mamę w dumę, gdy zaczął się starać o przyjęcie do liceum wojskowego. Chociaż piosenkarka była zachwycona wyborem jedynaka, od pewnego czasu pomysły nastolatka nie napawają jej optymistycznie. Poważnie obawia się o bezpieczeństwo jedynego dziecka!

Edyta Górniak: Allan chce iść do wojska?

Jak informuje portal pomponik.pl, Allan Krupa miał niedawno oświadczyć mamie, że po liceum zamierza zostać snajperem. Nastolatek nie ma wątpliwości: w razie potrzeby jest gotów nawet iść na pierwszą linię frontu, by bronić swojej ojczyzny. Jednak mama nie wygląda na zachwyconą….

Jeszcze nie dociera do mnie, że miałabym go w pewnym sensie stracić. Na szczęście, zanim Allan zostanie żołnierzem, minie jeszcze wiele lat. Za nim dopiero pierwsze półrocze, więc ma jeszcze dwa i pół roku nauki. Potem kilka lat studiów. Mam nadzieję, że do tego momentu coś mu się odmieni – wyjawiła Edyta Górniak.

Najwyraźniej wokalistka liczy na to, że jej ukochany syn zmieni zdanie i wybierze inną pracę. Nic dziwnego: w końcu bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem dla każdej kochającej mamy!

Edyta Górniak: Allan jest pilnym uczniem. Co robi?

Edyta Górniak przyznała, że nauka w liceum wojskowym zupełnie pochłonęła jej syna. Nastolatek jest teraz prawdziwym pasjonatem militariów. Chętnie dzieli się z mamą swoją obszerną wiedzą.

Widzę, jak zmienił się jego język i postrzeganie świata. Rozmawiamy o bezpieczeństwie krajowym, o tym, ile kto ma wojsk i jaki ma sprzęt wojskowy. On teraz tym żyje – cytuje artystkę pomponik.pl.

Allan regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie @allansbeats. Stąd wiemy, że nastolatek bardzo poważnie pochodzi do nowych obowiązków. Nie tylko regularnie uczestniczy w uroczystościach wojskowych, lecz także stara się popularyzować wśród swoich fanów wiedzę na temat polskiej historii.

Edyta Górniak: Allan ma bardzo ambitne plany. Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie i zdecyduje się zająć czymś innym?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak allan
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak: Allan chce w przyszłości zostać wojskowym snajperem. Piosenkarka nie jest zadowolona!

edyta górniak allan
fot. instagram.com @allansbeats

Allan jest prawdziwym oczkiem w głowie divy.

edyta górniak allan
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak: Allan jest najważniejszą osobą w jej życiu.

edyta górniak allan
fot. instagram.com @allansbeats

Piosenkarka była niezwykle dumna, gdy syn zdecydował się rozpocząć naukę w liceum wojskowym.

edyta górniak allan
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak: Allan pragnie bronić kraju przed wrogimi siłami. Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie co do swojej przyszłości?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Marina Łuczenko-Szczęsna? Wygląda jak nastolatka
  2. Seriale o nastolatkach. Oto najlepsze produkcje wszechczasów
  3. Joanna Kulig powitała na świecie kolejne dziecko! Rodzina jest zachwycona
  4. Katarzyna Grochola ma nowego partnera. „Jestem kochana i to z wzajemnością”
  5. Fatalne wieści dla Polsatu. Dziś wieczorem czeka ich klęska, miliony Polaków nie mają wątpliwości

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.