Edyta Górniak: dom gwiazdy nie należał do luksusowych. Przez cztery lata mieszkała w Ziębicach, gdzie wychowywała się w skromnych warunkach. Dziś jej dom z dzieciństwa to ruina. Gwiazda nagrała filmik i pokazała go internautom.

Edyta Górniak: dom diwy nadaje się już tylko do rozbiórki. Gwiazda odwiedziła rodzinne strony i nie uniknęła wzruszenia. Gdy zobaczyła miejsce, w którym kiedyś mieszkała, nie mogła powstrzymać łez. Wspomniała, w jakich warunkach musiała sobie radzić. Przy okazji udzieliła fanom dobrej rady.

Edyta Górniak: dom

Dom, w którym Edyta Górniak spędziła kilka pierwszych lat życia, znajduje się w niewielkiej miejscowości. Opuszczając Opole, gwiazda wstąpiła do rodzinnych Ziębic, aby powspominać dzieciństwo. W relacji na Instagramie pokazała fanom, jak wyglądał jej pierwszy dom.

Gwiazda mieszkała na parterze starego budynku. Przyznała, że pomieszczenia były urządzone dość skromnie. Zdradziła też, że nie miała zabawek, a rodziców nie było stać na kupowanie jej nowych ubrań. Miłość rodziców jednak wynagradzała jej trudne warunki. Edyta opowiedziała, że tata zabierał ją na wycieczki starym motorem.

Edyta Górniak: dzieciństwo

Edyta Górniak wiele czasu spędzała w towarzystwie ukochanej babci. To właśnie ona opiekowała się gwiazdą, gdy jej rodzice nie mieli na to czasu. Po latach spędzonych w Ziębicach rodzina Edyty przeprowadziła się do Opola, a ona mogła liczyć na lepsze warunki mieszkaniowe. Niestety, wtedy jej rodzice podjęli decyzję o rozwodzie, a piosenkarka jak każde dziecko bardzo to przeżyła.

Gwiazda wyznała, że o swoim dzieciństwie opowiedziała po to, aby jej fani uwierzyli, że mogą marzyć i realizować swoje plany. Droga do sukcesu jest trudna, ale warta poświęceń i wytrwałości. Pomimo pochodzenia z niewielkiej miejscowości udało jej się koncertować na największych scenach świata. To nie pierwszy raz, kiedy Edyta Górniak odwiedziła rodzinne strony. Stara się robić to regularnie, aby zapalić świeczki na grobach bliskich.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU EDYTY GÓRNIAK:

Edyta Górniak: dom
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak pokazała swój pierwszy dom.

Edyta Górniak: dom
instagram.com/edytagorniak

Gwiazda wychowywała się w skromnych warunkach. Nie powstrzymało jej to jednak przed realizowaniem marzeń!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  2. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  3. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

Źródła: viva.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułNatalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
Następny artykułBracia Golec mają piękne żony. Czym zajmują się na co dzień?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.