Edyta Górniak po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoimi wypowiedziami w mediach społecznościowych. Tym razem piosenkarka postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat świętowania Halloween.

Gwiazda nie od dziś zasypuje fanów różnego rodzaju teoriami i wyznaniami na temat swojego życia duchowego. Jakiś czas temu wokalistka wyznała internautom, że tak naprawdę ma cztery tysiące lat, a jeszcze wcześniej przestrzegała ich przed piciem wody butelkowanej.

Teraz po raz kolejny postanowiła podzielić się z obserwatorami kontrowersyjnymi opiniami na temat otaczającego ich świata i udzielić kilka wskazówek, które pomogą im lepiej żyć. Tym razem przestrzegła innych przed obchodzeniem Halloween.

Edyta Górniak szczerze o obchodzeniu Halloween: „Bądźmy żesz wreszcie porządnymi ludźmi Boga”

Piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie zwiększającej się popularności zabaw halloweenowych. Z roku na rok święto to cieszy się coraz większą sympatią, a zdecydowana większość internautów udaje się wtedy na różnego rodzaju zabawy i dzieli swoimi przebraniami w Internecie.

Wokalistka postanowiła zareagować i przestrzec widzów przed bezmyślnym zachowaniem, które może na nich ściągnąć nieszczęście. Edyta Górniak zamieściła bezpośredni wpis na swoich profilach w social mediach. Jurorka „The Voice Kids” zasugerowała, że beztroska zabawa halloweenowa ma ukryte znaczenie, które może skończyć się dla nas tragicznie.

-Łatwo zauważyć, że na świecie istnieją wszelkiego rodzaju rytuały, gdyż ludzie szukają dodatkowych mocy. Dla uzdrowienia, dla kreacji lub destrukcji. Dla bliskości z tymi, którzy opuścili świat fizyczny. Każdy z tych rytuałów ma inne symbole i inny język. Komercyjna zabawa w straszenie, ma zawsze jeden kierunek i jeden skutek. Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości – napisała na Facebooku.

Jak twierdzi Edyta Górniak w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych, świętowanie Halloween może ściągnąć na nas bardzo złe wibracje i jest wyrazem braku szacunku dla Boga.

-Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić. Jeśli wierzysz w Jednego Stwórcę, w Boga, to musisz także respektować Szatana. Urósł w siłę dzięki bezmyślności ludzkiej. Widzimy to szczególnie od prawie 3 lat. A ludzie, jakby mało było im bólu i cierpienia, tworzą kolejną przestrzeń opartą na tej samej vibracji. Istota antychrysta nie rozróżnia komercji od prawdy. I z radością przyjmie każde zaproszenie – kontynuuje swój wpis piosenkarka.

Edyta Górniak ostrzega przed Halloween i opowiada o Bogu

Co więcej, w dalszej części swojego postu wokalistka zaczęła przywoływać ważne postaci religijne i przytaczać słowa Jezusa. Gwiazda wyznała nawet, że wspomniane przez nią osoby, wbrew pozorom nie mają nic wspólnego z żadną religią.

-Jeśli ludzie wierzą i rozumieją jakąkolwiek czystość na Naszym Świecie, to pierwszym skojarzeniem przywołają postać Anioła, Archanioła, Św.Maryi, czy Jezusa. I chociaż wszystkie te istoty zostały mocno ubrudzone religiami, w istocie, z teoriami religijnymi nie wiele mają wspólnego. Są czystością najwyższą. Jezus nie namawiał przecież do żadnej religii. Mówił – „Idźcie za mną” – napisała na Facebooku Edyta Górniak.

Oburzona wokalistka zakończyła swój post nawoływaniem do lepszego postępowania i zachowywania się według zasad ustalonych przez Stwórcę.

Wyobraź sobie, że tuż obok Ciebie, w Twoim pokoju stanął Jezus. Zapytaj siebie – Co teraz zrobiłby Jezus? Bardzo szybko usłyszysz odpowiedź I takie wizualizacje i zapytanie można postawić w każdym momencie życia. Szczególnie jeśli czegoś nie rozumiemy lub nie potrafimy. Jeśli taka nawigacja nie wskazuje ludziom czystej drogi, to nie wskaże im już żadna inna, poza cierpieniem. Korzystajmy więc mądrze z Wolnej Woli. I bądźmy żesz wreszcie porządnymi ludźmi Boga. To jego imię tutaj reprezentujemy. Czy naprawdę jest to aż tak niewykonalne? – zakończyła swój wpis zdenerwowana piosenkarka.

Gwiazda poruszyła ten temat również na swoim Instagramie, gdzie odpowiedziała internautce na pytanie o to, czy świętowanie Halloween naprawdę może przyciągnąć do nas złą energię.

-Wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć, otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności i odczuć. Nie od razu i to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń. To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu – grzmi Edyta Górniak na Instagramie.

Zobacz post:

Edyta Górniak ig
fot. Instagram/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.