Edyta Górniak od wielu lat uznawana jest za jedną z najzdolniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zaskakuje nie tylko niekwestionowanym talentem, lecz także charyzmatyczną osobowością. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że diva kończy karierę. Potrzebuję detoxu dla mojego umysłu — napisała artystka na swoim Facebooku.  Czy jej wielbiciele powinni mieć powody do zmartwień?

W ostatnim czasie Edyta Górniak musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami — zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Do niedawna mogliśmy podziwiać ją w telewizyjnym show Agent Gwiazdy 4, gdzie artystka postanowiła zmierzyć się ze swoimi największymi lękami. Na swoim Facebooku umieściła wzruszający wpis, który wzbudził wiele skrajnych emocji wśród jej fanów.

Edyta Górniak kończy karierę?

Górniak poinformowała swoich fanów, że postanowiła zrezygnować z aktywności w mediach społecznościowych:

– Poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to – możemy przeczytać na oficjalnym profilu artystki na Facebooku.

Wokół wpisu pojawiło się sporo kontrowersji. Wielbiciele artystki obawiają się, że szczere wyznanie może zwiastować koniec jej kariery. Okazuje się jednak, że Edyta Górniak potrzebuje spokoju i wyciszenia. 

Artystka poście odniosła się również do licznych spekulacji dotyczących jej życia prywatnego. W Internecie pojawiły się informacje o tym, że Górniak znalazła nową miłość i kłóci się z mamą o byłego partnera. Edyta postanowiło uciąć wszelkie plotki w postscriptum: 

– Nie kłóciłam się z Mamą o Mateusza. Chorowałam, ale wróciłam już do zdrowia. I nie, Nie szukam faceta – dopisała Górniak w emocjonalnym wpisie.

Mamy nadzieję, że internetowy detoks pozwoli odzyskać jej spokój ducha i wkrótce gwiazda poczuje się lepiej. Życzymy jej wszystkiego najlepszego! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak
instagram.com @edytagorniak

Edyta Górniak od wielu lat wzbudza zainteresowanie mediów.

edyta górniak
instagram.com @edytagorniak

Do tej pory Edyta Górniak była niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. 

edyta górniak
instagram.com @edytagorniak

Górniak jest bardzo wrażliwą osobą, co mogliśmy wielokrotnie zauważyć.