Edyta Górniak opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie z Rafałem Brzozowskim, do którego dołączyła wpis, opisujący ich relację. Piosenkarka zapewniła, że razem z tegorocznym reprezentantem Polski na Eurowizji w Rotterdamie łączy ich jedynie przyjaźń.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski widywani byli razem już niejednokrotnie. Piosenkarz odwiedził ją nawet w Zakopanem, gdzie od jakiegoś czasu mieszka słynna Edi. Wiadomo już, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Edyta Górniak o relacji z Rafałem Brzozowskim

Przyjaźń diwy polskiej sceny muzycznej z Rafałem Brzozowskim zaczęła się w dość nietypowy sposób. Odbyli długą konwersację online, podczas której Górniak postanowiła zaprosić Brzozowskiego do siebie na Podhale, na co ten oczywiście przystał.

Widziani byli wówczas na Krupówkach, podczas wspólnego spaceru. Co więcej, widziano ich również razem w Opolu w jednej z tamtejszych restauracji dzień przed koncertem, czczącym pamięć Krzysztofa Krawczyka.

Stało się jasne, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. W mediach społecznościowych pojawiały się wpisy, łączące ich w parę, jednak wczoraj na InstaStories Edyty Górniak wszystko zostało wyjaśnione i zdementowane.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Piosenkarka opublikowała zdjęcie z Rafałem Brzozowskim, do którego dodała wymowny wpis, głoszący, że są jedynie przyjaciółmi. Wygląda na to, że zaprzyjaźnili się na dobre, ponieważ niedawno w mediach pojawił się wpis, głoszący, iż mają wybrać się na wspólną przechadzkę po górach.

– Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry – powiedziała osoba z otoczenia Edyty Górniak dla magazynu Party.

Edyta Górniak na spotkaniu z mamą

Tygodnik Na żywo podaje, że Edyta Górniak miała okazję spotkać się ze swoją ukochaną mamą, Grażyną Jasik. Na tę chwilę musiała czekać aż rok, co spowodowane było pandemią koronawirusa. Co więcej, stało się to dopiero po tym, jak jej rodzice się zaszczepili.

Warto przypomnieć, że piosenkarka niekoniecznie wierzy w pandemię i na jednym z przeprowadzonych live’ów na Instagramie zapewniła, że jeśli ktoś będzie ją zmuszać do zaszczepienia się, to na stałe wyjedzie z kraju.

Ostatni czas Edyta Górniak spędza zatem bardzo towarzysko, na co bez wątpienia nie może narzekać. Na jej Instagramie, co chwila pojawiają się fotografie wprost z podnóża gór, gdzie nosi strój regionalnej góralki.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak/

Edyta Górniak poinformowała, że razem z Rafałem Brzozowskim są jedynie przyjaciółmi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Piosenkarka od dłuższego czasu mieszka na Podhalu, skąd serwuje takie fotografie. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl