Edyta Górniak od dawna stara się żyć w zgodzie z naturą. Niewątpliwie jednym z jej elementów jest woda, której artystka poświęciła osobny, obszerny wpis. Przestrzegła przed… wodą znajdującą się w butelkach. 

To nie pierwszy raz, kiedy Edyta Górniak podzieliła się ze światem zadziwiającą (i niemającą wiele wspólnego z rzeczywistością) opinią. Gwiazda regularnie zabiera głos w sprawie zdrowia, natury i wszechświata, jednak temat butelkowanej wody może was zaskoczyć.

Edyta Górniak przestrzega przed… wodą w butelce

Edyta Górniak od lat utrzymuje się w czołówce branży muzycznej. Regularnie występuje na scenie i raczy słuchaczy swoją obecnością na wielu ważnych wydarzeniach muzycznych.

Niemniej jednak o artystce głośno jest nie tylko z powodu osiągnięć czy talentu muzycznego. Opinie, które regularnie przekazuje Edyta Górniak niekiedy budzą skrajne emocje i kontrowersje.

Gwiazda często zabiera bowiem głos na temat zdrowia i teorii spiskowych. Swego czasu głośno sprzeciwiała się szczepionkom czy podważała istnienie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowiła skupić się na życiodajnej wodzie, a konkretnie przestrzec przed wodą w butelkach.

„Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości…”

Edyta twierdzi bowiem, że prawdziwą wodą jest jedynie ta dostępna „na wolności”, a woda dostępna w butelkach jest jedynie jej substytutem.

Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody. Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije — napisała Edyta Górniak na Instagramie.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się również, że butelkowana woda ma jedynie charakter prawdziwej wody, a nie jej strukturę. Z kolei strukturę możemy zmienić sami – „właściwym kodem jej częstotliwości”.

Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika — poinformowała Edyta Górniak.

Co o tym myślicie?

Edyta Górniak EA
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Górniak przepowiada przyszłość i ponownie zadziwia. „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”
  2. Aleksandra Kwaśniewska świętuje z mężem. Czekali bardzo długo, w końcu udało im się zaszaleć w stolicy
  3. Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy