Edyta Górniak: operacje plastyczne są dla niej chlebem powszednim? Na temat zabiegów, którym miała poddać się piosenkarka, krąży wiele plotek. Gwiazda zmieniła się na przestrzeni lat, a jej wygląd stanowi przedmiot licznych spekulacji. Na razie diva przyznała się do JEDNEGO zabiegu. Co to było?

Coraz więcej gwiazd przyznaje się do korzystania z usług chirurga plastycznego lub poddawania zabiegom medycyny estetycznej. Żadna ingerencja w wygląd znanego aktora czy popularnej piosenkarki nie umknie uwadze czujnych internautów, którzy chętnie porównują starsze i nowsze zdjęcia idoli. Edyta Górniak: operacje plastyczne sprawiły, że artystka zmieniła się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat? Wiemy, co na jej temat sądzą specjaliści od poprawiania wyglądu! Sama wokalistka jak na razie wyjawiła, że tylko raz poddała się ingerencji w urodę. Czy lekarka medycyny estetycznej zauważyła u niej więcej zmian? Będziecie zaskoczeni, jak brzmiał werdykt!

Edyta Górniak: operacje plastyczne ją zmieniły?

Kiedy Edyta Górniak rozpoczynała karierę muzyczną, miała zaledwie kilkanaście lat. Nie byłoby więc nic dziwnego w tym, że przez ponad dwadzieścia lat jej wygląd uległ zmianie. Jednak internauci zauważyli, że gwieździe wcale nie przybyło zmarszczek. Na dodatek policzki piosenkarki stały się wyraźnie pełniejsze, a usta — wydatniejsze. Czy w grę wchodzą zabiegi?

Temat zabiegów plastycznych gwiazd został poruszony m.in. przez Newsweek. Dziennikarze tygodnika zdecydowali się zaprosić do współpracy przy artykule lekarkę medycyny estetycznej, która poprosiła o zachowanie jej tożsamości w tajemnicy. Tajemnicza doktor B. przyjrzała się zdjęciom Edyty Górniak i orzekła, że gwiazda zdecydowała się na poprawienie kości policzkowych oraz powiększenie ust.

Niestety, zdaniem lekarki Górniak przesadziła z ilością wykonywanych zabiegów, co ostatecznie nie wyszło gwieździe na dobre:

— Edyta Górniak ma poprawione kości policzkowe i powiększone usta. Przesadziła z liczbą zabiegów, a taka z niej kiedyś była piękna kobieta — cytuje doktor B. Newsweek.

Co zrobiła Edyta Górniak?

Edyta Górniak: operacje plastyczne jej się nie przysłużyły? Sama piosenkarka przyznała, że zdecydowała się na zabieg powiększania ust, należący do kategorii medycyny estetycznej.

Gwiazda wyjawiła tajemnicę w wywiadzie dla magazynu Uroda. Przyznała, że w pewnym okresie źle się czuła we własnym ciele, dlatego postanowiła zwrócić się o pomoc do lekarza medycyny estetycznej. Ten poradził piosenkarce, by powiększyła usta. Chociaż poczucie wartości Górniak rzeczywiście uległo poprawie, z perspektywy czasu uważa, że została oszpecona.

— Od tamtej pory jestem bardzo ostrożna. Dopóki nie będzie absolutnej konieczności, nie pozwolę sobie na ingerencję skalpela — cytuje piosenkarkę magazyn Uroda.

Uważacie, że Edyta Górniak dotrzymała słowa i do tej pory korzysta wyłącznie z zabiegów medycyny estetycznej? A może gwiazda uznała, że nadszedł właściwy czas na pomoc chirurga plastycznego?

ZOBACZ ZDJĘCIA EDYTY GÓRNIAK:

edyta górniak: operacje plastyczne
fot. pl.wikipedia.org Edyta Górniak

Tak wyglądała Edyta Górniak w latach 90.

edyta górniak: operacje plastyczne
fot. pl.wikipedia.org Edyta Górniak

Jeszcze dziesięć lat temu Edyta Górniak miała drobniejsze usta i policzki.

edyta górniak: operacje plastyczne
fot. pl.wikipedia.org Edyta Górniak

Edyta Górniak: operacje plastyczne sprawiły, że gwiazda się zmieniła? A może to tylko upływ czasu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Henryki Krzywonos jest od niej sporo młodszy. Nie wróżono im długiego małżeństwa
  2. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości
  3. Żona Piotra Cugowskiego to dziennikarka Polsatu. Jest przepiękna
  4. Kobiety z całego świata są zachwycone reklamą maszynek do golenia. Marka odważnie przełamała tabu
  5. Tęczowe paznokcie to hit wakacji! 6 kolorowych inspiracji na lato

źródła: kozaczek.pl, Uroda, fakt.pl, Newsweek

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.