Edyta Górniak poroniła? Niedawno gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret. Chociaż marzyła o powiększeniu rodziny, nie było jej dane doczekać pojawienia się na świecie drugiego dziecka. Wyznanie wokalistki pomogło wielu kobietom, które zmagają się z utratą dziecka.

Edyta Górniak jest kochającą matką kilkunastoletniego Allana. Chociaż chłopiec to prawdziwe oczko w głowie artystki, od zawsze pragnęła mieć co najmniej dwoje dzieci. Kiedy pogodziła się z myślą, że Allan pozostanie jedynakiem, nagle uśmiechnęło się do niej szczęście. Niestety, nadzieje okazały się płonne: Edyta Górniak poroniła. Dziś pomaga osobom, które także doświadczyły tego dramatu.

Edyta Górniak poroniła: tragedia piosenkarki 

Edyta Górniak zdecydowała się na opowiedzenie o swoich doświadczeniach podczas rozmowy z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. To była jedna z największych tragedii, jakie wydarzyły się w życiu artystki. Co powiedziała?

– Od dwóch lat marzyłam o ciąży. Bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No ale zaszłam w ciążę. No i niestety straciłam ją – cytuje Edytę Górniak portal rmf.fm

Na szczęście Górniak otrzymała ogromne wsparcie ze strony bliskich, szczególnie swojego syna Allana. Ta historia jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła. Niestety, sama obecność i słowa otuchy nie wystarczają: potrzeba było czasu, żeby kobieta zdołała uporać się z tragedią. 

– To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie, to wiedzą, że naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. […] Miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy, jednak to jest takie uczucie bardzo wielkiego osamotnienia. Jest najpierw szok, potem nadzieja, badania. Później przedwczesna rozłąka. To jest bardzo trudne – przyznała. 

Chociaż powrót pamięcią do tamtych chwil musiał być niezwykle przykrym doświadczeniem dla Edyty Górniak, artystka dokonała czegoś dobrego. Piosenkarka wykorzystała swoją sławę, by pomóc kobietom, które doświadczyły tragedii, jaką jest poronienie oraz pomogła zwiększyć świadomość społeczeństwa. Bardzo nam przykro, że Edyta Górniak ma za sobą ciężkie chwile i mamy nadzieje, że w przyszłości uda jej się odnaleźć spokój.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak poroniła
fot. instagram.com @edytagorniak

Edyta Górniak poroniła: gwiazda zdobyła się na wzruszające wyznanie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDzieciństwo Małgorzaty Kożuchowskiej nie było łatwe. Gwiazda była biedna
Następny artykułCo warto kupić na AliExpress? 20 rzeczy, które zmienią twoje życie!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.