Edyta Górniak była prześladowana przez psychofana! Nasza największa polska diwa przyznała, że mieszkając w Stanach Zjednoczonych spotkała się z problemem stalkingu. Fan rzekomo stał pod jej domem i wysyłał tony wiadomości. Jak gwiazda poradziła sobie z upartym stalkerem?

Osoby publiczne wcale nie mają tak łatwego życia, jakby się mogło wydawać. Gdziekolwiek nie pójdą, są rozpoznawane, robi się im zdjęcia i nie daje ani chwili prywatności. Edyta Górniak ostatnio zdradziła, że gdy mieszkała w Stanach Zjednoczonych, mogła w końcu poczuć się anonimowa. Nie powstrzymało to jednak jednego z fanów, który posunął się do naprawdę niepokojących czynów.

Edyta Górniak ma psychofana?

Gwiazda w wywiadzie z Pomponikiem przyznała, że tęskni za anonimowością, która towarzyszyła jej w Stanach Zjednoczonych. Edyta Górniak opowiadała o tym, jak inaczej wygląda kontakt z ludźmi w USA i że bardzo lubiła fakt, iż może swobodnie poruszać się po mieście bez zainteresowania fanów.

Diwa opowiedziała także jednak o dość przerażającym przypadku. Choć większość osób, z którymi nawiązywała kontakty była zainteresowana poznaniem jej jako zwykłej osoby, a nie znanej wokalistki, zdarzały się również inne przypadki. Górniak przyznała, że dwukrotnie musiała zmieniać numer telefonu!

Edyta Górniak: stalker zasypywał ją wiadomościami

Piosenkarka bardzo ceniła sobie przypadkowe rozmowy w kawiarni i z chęcią nawiązywała nowe znajomości. Nie wszyscy jednak mieli tak dobre intencje, jak przypuszczała gwiazda. Kiedy jeden z fanów sprytnie wyciągnął od niej numer telefonu, wokalistka nie spodziewała się tego, co może z tego wyniknąć.

Okazało się, że ma do czynienia z psychofanem, który zaczął zasypywać ją wiadomościami. Ta sytuacja sprawiła, że Edyta Górniak musiała aż dwukrotnie zmieniać numer telefonu! Na szczęście udało jej się uwolnić od nachalnego fana. Choć piosenkarka bardzo tęskni za anonimowością, która towarzyszyła jej w Stanach, stara się przyzwyczaić do warunków panujących w Polsce. Mamy nadzieję, że sytuacja ze stalkerem już więcej jej się nie przydarzy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak: chłopak
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak wyznała, że musiała poradzić sobie z psychofanem!