Edyta Górniak przeszła spektakularną metamorfozę! Gwiazda polskiej estrady zdecydowała się na radykalne cięcie. Efekty przemiany opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, a jej wielbiciele nie mogli wyjść z podziwu. Diva wygląda dokładnie tak, jak 20 lat temu, gdy śpiewała słynny utwór Dumka na dwa serca

Gwiazdy z pierwszych stron gazet dbają o swój wizerunek. Nad ich wyglądem czuwa sztab profesjonalistów: makijażyści, fryzjerzy i styliści. Każda zmiana jest skrupulatnie analizowana przed media. Nie inaczej było w przypadku Edyty Górniak, która zdecydowała się na zmianę fryzury. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkie media! Jak obecnie wygląda diva?

Jaką fryzurę ma Edyta Górniak?

Edyta Górniak ma fryzurę, o której wiele kobiet marzy! To bez wątpienia najmodniejsze cięcie w tym sezonie. Do tej pory niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej była posiadaczką długich, lśniących włosów. Jak wiadomo wiosna sprzyja wszelkim zmianom, zarówno tym wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Nic nie działa tak dobrze na samopoczucie kobiety, jak zmiana fryzury, co potwierdza się w przypadku Edyty Górniak. 

Spektakularna metamorfoza

Artystka na swoim Instagramie zamieściła krótki film, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Wielbiciele gwiazdy nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem i zachwycali się drobną, aczkolwiek znaczącą zmianą wizerunku. Edyta zdecydowała się na radykalne cięcie, które dodało jej fryzurze lekkości i powabu.

Kolor włosów gwiazdy pozostał bez zmian – piosenkarka od lat jest wierna włosom w kolorze czekoladowego brązu, ale zmiana długości przyprawiła fanów Górniak o zawrót głowy. Gwiazda postawiła na najmodniejsze cięcie w tym sezonie. Obecnie włosy Edyty są średniej długości, są delikatnie pokręcone i nie wykraczają poza linię ramion. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak
instagram.com/edytagorniak

Zobaczcie, jaką fryzurę ma obecnie Edyta Górniak. Trzeba przyznać, że takie cięcie odejmuje jej lat! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek-Majdan zdradziła tajemnicę swoich nazwisk. „Pozmieniałam trochę tych nazwisk w swoim życiu”
Następny artykułTomasz Sekielski bardzo schudł. Dziennikarz ważył ponad 180 kg, jak jest teraz?