Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak wysłała asystentkę do Londynu po tofu. Gwiazda ma wymagania
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 20.09.2018 17:10

Edyta Górniak wysłała asystentkę do Londynu po tofu. Gwiazda ma wymagania

edyta górniak
Fot.instagram.com @edyta_gorniak_fanzone , pixabay.com @yuelanliu

Edyta Górniak wielokrotnie udowodniła, że jej zachcianki mogą równać się tym, jakie mają największe diwy pokroju Beyonce czy Jennifer Lopez. Asystentka Górniak nie ma łatwej pracy. Jesteście ciekawi, jakie zachcianki Edyta Górniak miała tym razem?

Status gwiazdy daje wiele przywilejów, z których celebryci bardzo chętnie korzystają. Niektórzy niestety przesadzają, a ich zachcianki spędzają sen z powiek asystentów i organizatorów koncertów.

Edyta Górniak, zachcianki gwiazdy?

Edyta Górniak w listopadzie wystąpi w prestiżowej Royal Albert Hall w Londynie. Koncert z największymi polskimi gwiazdami zorganizowany będzie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie wiemy, czy to z powodu prestiżu wydarzenia, czy z prostego powodu bycia diwą — ale Edyta Górniak przebiła ostatnio wszystkie swoje dotychczasowe zachcianki. Gwiazda postanowiła wysłać swoją asystentkę po tofu do… Londynu!

Polska piosenkarka podczas swojego pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii zakosztowała dania ze smażonym tofu, które można dostać tylko w jednym miejscu w londyńskim Chinatown. Od kilku miesięcy Edyta Górniak jest na diecie wegańskiej, którą bardzo sobie ceni. Tofu jest bogatym źródłem niezwierzęcego białka, dlatego jest tak popularne wśród wegan i wegetarian. W Polsce można go kupić w niemal każdym supermarkecie, a jednym z najpopularniejszych producentów tofu jest w naszym kraju firma Polsoja. Czyżby Edyta Górniak nie lubiła polskiego tofu?

Jak podaje informator Faktu, asystentka piosenkarki miałaby udać się do Londynu wcześnie rano i wrócić z tofu do Polski jeszcze tego samego dnia:

– Magda ma jej przywieźć między innymi smażone tofu z jej ulubionej restauracji w China Town. Edyta uważa, że nigdzie na świecie nie przygotowują specjałów chińskiej kuchni lepiej niż tam. Aby wszystko było świeże, Magda poleci do Londynu w sobotę z samego rana. O 17 będzie już z powrotem w stolicy z kolacją dla swojej chlebodawczyni i jej dużej ekipy.

Ile taka zachcianka będzie kosztować Edytę Górniak? Szacuje się, że około 4 tysięcy złotych. Kostka tofu w polskim sklepie kosztuje około 6 zł, natomiast danie z tofu w restauracji 30 zł. Na myśl od razu nasuwa się powiedzenie — kto bogatemu zabroni?! Edycie Górniak nie zabroni nikt. Ale doskonale rozumiemy gwiazdę — same byśmy chciały spróbować tego sławnego dania z tofu. Zachcianka Edyty Górniak potwierdza jej status diwy (tylko diwa ma zachcianki diwy). Pokazuje również ile piosenkarka jest w stanie zrobić dla czegoś, na czym naprawdę jej zależy. Tylko pozazdrościć takiej determinacji :).

Nie tylko Edyta Górniak, zachcianki polskich gwiazd?

Tofu nie jest pierwszą „oryginalną” zachcianką Edyty Górniak. Pisaliśmy wam już o zachciankach polskich gwiazd, w tym o finalistce Eurowizji. Zanim Edyta Górniak wystąpi na jakimś koncercie czy festiwalu, gwiazda wysyła organizatorom listę rzeczy, które mają na nią czekać przed i po koncercie w jej garderobie. Polska diwa wymaga między innymi świeżych owoców i krówek-ciągutek, a także butelki specjalnej wody z Tajlandii. Woda musi mieć koniecznie w temperaturze nie wyższej niż 22 stopnie.

Inne polskie gwiazdy również mają niezwykłe wymagania — Magda Gessler przemieszcza się helikopterem. Cleo jest w ostatnim czasie bardzo rozchwytywana, dlatego autobusy i samochody zamieniła na… prywatny samolot. Jurorka The Voice Kids przyznała, że samolotem może pokonać większe odległości szybciej i bez korków. Beata Kozidrak nie wyobraża sobie życia bez solarium, dlatego nawet w swoim domu kazała wybudować specjalne pomieszczenie, w którym może zażywać sztucznych kąpieli słonecznych.

Niektóre gwiazdy mają stosunkowo niewielkie wymagania — Maryla Rodowicz prosi tylko o wystarczającą ilość butelek z wodą. Natomiast Doda zadowala się wodą i świeżymi owocami, ewentualnie butelką wina.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy uprawianie autoerotyzmu jest zdrowe?
  2. Zdjęcie na Instagramie, a później zwrot do sklepu? Robi to tysiące osób
  3. Maszyna do samobójstwa. Sprzedaje się jak świeże bułeczki

źródło: pudelek.pl, gala.pl, wp.pl, jastrzabpost.pl