Edyta Górniak ma koncie długą listę nieszczęśliwych miłości i związków. Od dłuższego czasu panuje jednak cisza o jej życiu uczuciowym. Teraz niespodziewanie wyznała, czemu nie ma partnera.

Piosenkarka od kilku miesięcy podróżuje po świecie. Nie zrezygnowała jednak z używania mediów społecznościowych i często dzieli się z fanami przemyśleniami. Tym razem opowiedziała o mężczyznach.

Czemu Edyta Górniak nie ma ukochanego?

Wokalistka ma bardzo długą listę nieudanych związków. Wśród najważniejszych należy wymienić aktora Dariusza Kordka, dziennikarzy Piotra Gębarowskiego i Piotra Kraśkę, producenta Christophera Neila, redaktora Radia Zet Roberta Kozyrę czy muzyków Adama Sztabę i Paula Wilsona.

Jej syn Allan jest owocem związku z muzykiem Dariuszem Krupą. Para była małżeństwem od 2005 do 2010 roku. Po rozwodzie przez kilka lat była związana z prawnikiem Piotrem Schrammem, aktorem Williamem McKinneyem i rajdowcem Mateuszem Zalewskim.

W wywiadach, jakich czasem udziela, mówi wprost, że jest zrażona do mężczyzn i związków. Mówiła też o zdradach finansowych i emocjonalnych. „Dziś nie ma już ani jednej pustej przestrzeni w moim sercu, którą mógłby wypełnić mężczyzna w sposób lepszy, niż moje obecne życie” pisała jakiś czas temu na Instagramie.

Jej głośne wypowiedzi o krzywdach, których doznała od byłych partnerów, są bardzo poruszające (więcej TUTAJ). Teraz pojawiło się całkiem nowe wyznanie artystki.

Ok, nie mam męża, bo i tak już nie wierzę w instytucje kontraktów przynależności. Nie mam partnera, bo moje zaufanie do mężczyzn zostało zdewastowane. Ale mam siebie, Was i cały magiczny Wszechświat – wyznała w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Górniak
Fot. Daniel Kruczynski, flickr.com, Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0), creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0
Edyta Górniak
Fot. Piotr Molecki/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką