Edyta Górniak w Playboyu pojawiła się nie raz! Polska diwa i wyjątkowa piękność ma za sobą wiele sesji okładkowych, w tym kilka wyjątkowo odważnych dla magazynu dla panów. Jedna z najodważniejszych okładek w showbiznesie z jej udziałem zrobiła prawdziwą furorę!

Edyta Górniak znana jest z oszałamiającej i oryginalnej urody. Gwiazda świadoma jest swoich wdzięków i nie raz zdecydowała się rozebrać przed obiektywem! Okładki Playboya, na których pojawiła się piosenkarka to jedne z najlepiej sprzedających się numerów w historii. Edyta Górniak w Playboyu pokazała, że uwielbia swoje ciało!

Edyta Górniak w Playboyu

Gwiazda zdecydowała się na zmysłową sesję w piśmie dla dorosłych aż kilka razy! Pierwszy raz piosenkarka pokazała się na okładce kultowego magazynu ponad dwie dekady temu. Edyta Górniak w Playboyu pojawiła się po raz pierwszy w listopadzie 1994 roku, a od tamtej pory odbyły się jeszcze kilka sesji dla pisma! Mimo upływu lat diwa wciąż budzi takie samo zainteresowanie, jak wtedy, gdy rozebrała się przed aparatem po raz pierwszy. 

Nagie zdjęcia Edyty Górniak

W 2006 roku Edyta Górniak w Playboyu pojawiła się po raz kolejny. Tym razem odbyły się aż dwie sesje zdjęciowe z udziałem piosenkarki: jedna na Jamajce, druga w warszawskim studio fotograficznym. Obie sesje okazały się tak piękne, że wydawcy zdecydowali się na wypuszczenie aż dwóch okładek! Jedna z nich powstała z perspektywy mężczyzny, a druga kobiety, czytelnicy mogli więc wybrać między dwoma obliczami Górniak. Musieli się jednak spieszyć – obie wersje pisma zostały wydane w nakładzie 65 tysięcy i rozeszły się błyskawicznie!

Jakiś czas temu artystkę spotkała niespodzianka: w drodze na koncert dostrzegła wywieszony na budynku w niewielkiej wsi baner reklamowy z własnym wizerunkiem! Reklama sesji dla Playboya z 2006 roku zdobiła dom pani Barbary, którą Edyta zdecydowała się odwiedzić osobiście. Rozbawiona wokalistka stwierdziła, że jej rozbierane zdjęcia z 2006 roku wywieszone na walącym się budynku to był znak, że panie muszą się poznać. Górniak postanowiła nawet zorganizować zbiórkę w celu pomocy pani Barbarze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak w playboyu
facebook.com/Edyta-Górniak-199500850125643

Edyta Górniak jest jedną z najpiękniejszych polskich wokalistek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPromocje w Super-Pharm w lutym. -50% na kosmetyki najlepszych marek! Co kupić?
Następny artykułIle zarabia Joanna Koroniewska? Gwiazdorskie stawki przyprawiają o zawrót głowy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.