Edyta Górniak niedługo będzie mogła nazywać się milionerką? Tak twierdzi popularny tabloid, który wyliczył stawki polskich wokalistów. Wygląda na to, że na konto gwiazdy już w najbliższych miesiącach wpłynie okrągła sumka. A może rzeczywistość wcale nie jest tak różowa, jak przedstawiają media? Znamy prawdę o zarobkach divy!

Wakacje już za pasem, więc artyści powoli zaczynają szykować się do wakacyjnych występów i festiwali. Wśród osób, które będą miały sporo na głowie w letnich miesiącach, jest Edyta Górniak. Piosenkarka nie ma jednak powodów do narzekań – jej ciężka praca ma zostać sowicie wynagrodzona. Według ustaleń dziennika Super Express łączne honorarium divy ma wynieść aż dwa miliony złotych! Jej koledzy i koleżanki po fachu mogą tylko pomarzyć o takich sumach. Znamy dokładne kwoty!

Ile zarobi Edyta Górniak w wakacje?

Niedawno dziennik Super Express podjął się próby wyliczenia, na jakie stawki mogą liczyć w nadchodzących miesiącach największe polskie gwiazdy. Wyniki ich ustaleń przerosły najśmielsze oczekiwania fanów. Na czym dokładnie Edyta Górniak miała zarobić dwa miliony złotych?

Dziennikarze doszli do powyższych wniosków na podstawie wyliczeń średniej stawki za koncert, pomnożonej przez ilość zaplanowanych wydarzeń. Ponieważ jak podaje Super Express Górniak otrzymuje za każdy występ pięćdziesiąt tysięcy złotych, a takich imprez ma na ten moment zaplanowanych czterdzieści, wynik nie pozostawia wątpliwości – do jej kieszeni powędrują dwa miliony złotych

Co ciekawe, wiadomość została prędko zdementowana przez dziennikarkę Barbarę Pasek, która gościła niedawno w programie Dzień Dobry TVN. Wyjaśniła ona, że tak naprawdę Edyta Górniak może liczyć tylko na część bajecznej kwoty. Chociaż nie narzeka na swoje zarobki, nie są one tak wygórowane, jak można przypuszczać.

– To nie jest tak, że te dwa miliony idą do Edyty Górniak! To jest kwota za całą jej ekipę – makijażyści, styliści, oświetlenie, nagłośnienie, muzycy, menadżer, hotele […] – czytamy na stronie dziendobry.tvn.pl

Ile zarobią inne gwiazdy?

Edyta Górniak nie jest jedyną gwiazdą, która wzbogaci się w ciągu wakacji. Super Express dotarł również do stawek pozostałych gwiazd. Czego mogą się spodziewać?

Jak czytamy w dzienniku, na drugim miejscu po Górniak plasuje się zespół Lady Pank. Muzycy za wszystkie występy mają otrzymać łączne wynagrodzenie w wysokości 1,55 mln złotych. Zaraz po nich plasuje się Beata Kozidrak z wynikiem 1,32 mln złotych i Sylwia Grzeszczak, która może liczyć na „jedyne” 990 tysięcy złotych. 

Chcielibyście zarabiać tyle, co Edyta Górniak? Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jej honorarium!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

edyta górniak
fot. instagram.com @edytagorniak

Edyta Górniak zarobi dwa miliony? Niekoniecznie.