Edyta Górniak mocno zareagowała na informacje odnośnie swojego występu dla TVP. W bardzo krótkim czasie otrzymała setki wiadomości od fanów, musiała szybko wyjaśnić sytuację. 

Edyta Górniak tylko w tym roku kilkukrotnie uświetniała swoim głosem uroczystości emitowane przez TVP. „Solidarni z Ukrainą”, specjalny koncert wielkanocny, niezapomniane Wiktory — nic dziwnego, że w mediach szerokim echem odbiła się wieść, że wokalistka zrezygnowała z występu w Opolu. Teraz na horyzoncie znów pojawiło się ważne wydarzenie, a wraz z nim — kolejna porcja znaków zapytania.

Co z koncertem na 70-lecie TVP? Edyta Górniak błyskawiczne zareagowała na wyciek informacji

Dopiero co w mediach gruchnęła informacja na temat uroczystego koncertu z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, a już wokół niego nagromadziły się nieścisłości. Kilka dni temu o wydarzeniu pisała Plejada, a internautom coraz szerzej otwierały się oczy.

Zapowiedziano, że na scenie pojawią się hologramy nieżyjących artystów — m.in. Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, a także Ireny Jarockiej, która ma „zaśpiewać” w duecie z Nataszą Urbańską. Wydarzenie zaplanowano na 13 listopada, a w Teatrze Wielkim miała wystąpić także Edyta Górniak.

Problem w tym, że… wokalistki w ogóle nie powinno być na oficjalnych listach. Tymczasem zasypała ją lawina wiadomości od fanów. Prośby o wejściówki na galę musiały wprawić ją w niezłą konsternację. Musiała zareagować, i to szybko.

– Kochani moi, otrzymałam mnóstwo zapytań o możliwość wejścia do Teatru Wielkiego podczas Gali TVP. Nie mogą jeszcze oficjalnie potwierdzić mojego udziału. Nie wiem, dlaczego ta informacja została upubliczniona – przekazała w relacji.

Informację o obecności gwiazdy podczas koncertu „potwierdziło” kilka portali, jednak Edyta Górniak wskazała na artykuł, który ukazał się w Plejadzie. Wygląda na to, że wielbiciele jej wielooktawowego głosu będą musieli nieco wystudzić swoje emocje.

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl