Edyta Herbuś z pewnością nie narzeka na brak wyzwań zawodowych. Od niedawna oprócz zawrotnej kariery, tancerka może pochwalić się również wielką miłością. Jeśli jesteście ciekawi, kto skradł serce tej pięknej i utalentowanej telewizyjnej osobowości, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. 

Edyta Herbuś od wielu lat  funkcjonuje w świecie show-biznesu. Popularność przyniósł jej udział w niezwykle popularnym programie telewizyjnym Taniec z gwiazdami. W późniejszych latach nadal była ściśle związana z telewizją, spełniając się w roli prezenterki i jurorki największych programów rozrywkowych. W tym roku Herbuś zasiadała w jury programu telewizyjnego World of Dance Polska, emitowanego w telewizji Polsat. Ponadto gwiazda wystąpiła w wielu serialach, a także na deskach teatru. 

Edyta Herbuś ślub

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że tancerka, którą mogliśmy podziwiać przez wiele lat w niezwykle popularnym programie Taniec z gwiazdami, wzięła ślub. Czy Edyta Herbuś ma męża? To pytanie zadawało sobie wiele osób zainteresowanych życiem pięknej osobowości telewizyjnej. 

Kim jest Piotr Bukowski?

Piotr Bukowski jest producentem telewizyjnym i ojcem dziecka Doroty Gardias. Gwiazda TVN była związana z producentem od 2012 roku, mają razem córkę Hannę Bukowską.

Na palcach zakochanych podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni można było dostrzec obrączki. Sama zainteresowana nie odniosła się w bezpośredni sposób do krążących na jej temat plotek. W serwisie Instagram gwiazda umieściła post z podziękowaniami za otrzymane gratulacje ślubne:

– Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje, że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. – skomentowała Herbuś.

Gwiazda odniosła się do kwestii ślubu, jednak nie rozwiała wątpliwości wielu Polaków. Nie ma jednak pewności, czy Herbuś i Bukowiecki powiedzieli sakramentalne ”tak”.  Prezenterka doskonale wie, jak wzbudzić ciekawość w świecie mediów, a jednocześnie nie zdradzać za wiele szczegółów z życia prywatnego.

Jeśli pytanie: czy Edyta Herbuś ma dziecko, spędza wam sen z powiek, postaramy się wyjaśnić tę sporną kwestię. Sama zainteresowana nie udziela odpowiedzi w tym temacie, a jej figura nie wskazuje na to, by tancerka spodziewała się w najbliższym czasie potomstwa. Być może tancerka jeszcze nie zdecydowała, czy chce mieć dzieci. Niezależnie od jej decyzji, życzymy jej dalszej kariery zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta herbuś
instagram.com @edytaherbus

Tancerka emanuje szczęściem!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRossmann promocja 2+2! Możecie kupić ulubione kosmetyki celebrytek!
Następny artykułZofia Czerwińska przez błąd lekarzy nie mogła zajść w ciążę. Zawsze przez to cierpiała