Edyta Herbuś: Otylia Herbuś to ukochana mama artystki! Gwiazda niedawno zachwyciła fanów uroczym zdjęciem, na którym pozuje z mamą. Kim jest Otylia Herbuś?

Rodzice gwiazd to bardzo interesujący temat – niektórzy celebryci skrzętnie ukrywają tożsamość swoich bliskich, inne z radością dzielą się rodzinnym szczęściem w internecie. Edyta Herbuś: Otylia Herbuś to jej ukochana mama, czym się zajmuje?

Edyta Herbuś: Otylia Herbuś

Edyta Herbuś to prawdziwa kobieta renesansu: mimo że jej największą pasją jest taniec, gwiazda jest także aktorką i prezenterką. Celebrytka na mediach społecznościowych z radością dzieli się z fanami swoim życiem. Prowadząca programu World of Dance tym razem zaskoczyła wszystkich, publikując na instagramie wyjątkowo urocze zdjęcie. Widnieje na nim z nikim innym, jak z własną mamą. Fani natychmiast zaczęli wyrażać zachwyty!

Kim jest mama Edyty Herbuś?

Edyta Herbuś: Otylia Herbuś to jej ukochana mama. Gwiazda, która na co dzień trzyma swoją rodzinę z dala od social mediów, tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się z mamą! Zdjęcie tancerka opatrzyła uroczym podpisem:

– Kochani, dobrze wiecie już, że dbanie o relacje z bliskimi to dla mnie priorytet. Wy pewnie czujecie podobnie. Spotkania z dziadkami, rodzicami sprawiają zawsze mnóstwo #radości. To wyjątkowa #bliskość. Ostatnio uświadomiłam sobie jednak, że zbyt rzadko razem #tańczymy. Zdziwiło mnie to, bo przecież #taniec jest moją #pasją od dziecka. Postanowiłam więc nadrobić zaległości. Bawiłyśmy się z mamą przy tym świetnie.

Mama Edyty Herbuś

Otylia Herbuś nie zawsze miała idealną relację z córką! Jak podaje Super Express, Edyta Herbuś przed laty miała trudności w porozumieniu się z mamą. 

– Moja relacja z mamą nie zawsze była właściwa, dlatego czułam potrzebę znalezienia powodów i sięgnięcia do źródła konfliktu – powiedziała gwiazda w tygodniku Świat i Ludzie. Gwiazda zdecydowała się na wspólną terapię, dzięki czemu mama i córka mogły w końcu odbudować relacje! Dziś panie dogadują się znakomicie i lubią razem spędzać czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś: Otylia Herbuś to jej ukochana mama.