Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki to jej miłość. Kim jest niezwykle przystojny mężczyzna, który zdążył rozkochać w sobie jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce? Producent telewizyjny jest od lat związany z polskim show-biznesem, a Edyta Herbuś nie jest pierwszą gwiazdą, z którą się związał. Niewiele osób wie, że przez pewien czas był w związku z Dorotą Gardias. Jak układa mu się z piękną tancerką? Sprawdźmy!

Edyta Herbuś spotykała się przez dłuższy czas z Mariuszem Trelińskim, który jest polskim reżyserem operowym. Gwiazda ma słabość do mężczyzn, którzy czuwają nad różnymi artystycznymi projektami – nic dziwnego, że obecny partner również tworzy telewizję od poszewki! Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki to partner, którego może pozazdrościć gwieździe niejedna kobieta.

Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki to jej wielka miłość

Na swoim instagramowym profilu Edyta Herbuś zamieszcza wiele wspólnych zdjęć z producentem, co podkreśla zaangażowanie w wielką miłość. Para poznała się pod koniec 2017 roku, ale dopiero na początku 2018 roku postanowili ujawnić swój związek. We wrześniu 2018 roku podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, paparazzi przyłapali Edytę Herbuś i Piotra Bukowieckiego na noszeniu obrączek. Niestety para oficjalnie nie potwierdziła plotek o rzekomym ślubie.

Piotr Bukowiecki to jednak tajemnicza postać, a charakter jego pracy również wskazuje na to, że chce pozostać w cieniu. Jako producent telewizyjny zajmuje się tworzeniem od podstaw topowych programów stylu The voice of Poland czy Pierwsza Randka. Zawodowo związany jest ze znaną firmą Rochstar Events.

Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki był kiedyś związany z Dorotą Gardias

Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki jest dziś jej wielką miłością, choć ma również córkę ze związku z Dorotą Gardias. Hanna przyszła na świat w 2013 roku. Niestety, Bukowiecki i Gardias rozstali się w 2015 roku, zaledwie po 3 latach bycia razem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki
Fot.: edytaherbus/ Instagram 

Edyta Herbuś: Piotr Bukowiecki jest w cieniu jej medialnej kariery. Dosłownie- ponieważ pracuje w telewizji jako producent. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułMamą Ani Rusowicz była sławna piosenkarka. Zginęła, gdy Ania miała 7 lat
Następny artykułŻycie prywatne Heleny Majdaniec było pasmem tragedii. Nie zaznała spokoju nawet po śmierci…
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.