Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ? Zrobiła to w tajemnicy?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 20.09.2018 19:04

Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ? Zrobiła to w tajemnicy?

Fot.instagram.com @edytaherbus , unsplash.com @thomasae

Edyta Herbuś wyszła za mąż? Tancerka pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni ze swoim partnerem, Piotrem Bukowieckim. Paparazzi zauważyli jednak coś, co może sugerować, że Herbuś i Bukowiecki mogą być już po ślubie. Jesteście ciekawi?

Edyta Herbuś trzymała związek z Piotrem Bukowieckim w tajemnicy — starała się nie afiszować swoją relacją z byłym chłopakiem Doroty Gardias. Czy to możliwe, że Herbuś i Bukowiecki wzięli w tajemnicy ślub?

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki po ślubie?

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu Edyta Herbuś spotykała się z Mariuszem Trelińskim, a ich związek był…bardzo dobrze udokumentowany przez media i prasę. Tancerka i jej ówczesny partner byli na okładce popularnego magazynu kobiecego, a sama Herbuś chętnie i często wypowiadała się na temat tej relacji. Kiedy para się rozstała i Edyta Herbuś zaczęła spotykać się z Piotrem Bukowieckim, romantyczna relacja zaczęła być dla Herbuś sprawą bardzo prywatną. Nie wypowiadała się o Piotrze Bukowieckim w wywiadach, mediach społecznościowych, bardzo walczyła o prywatność dla swojego związku.

Warto zaznaczyć, że Piotr Bukowiecki spotykał się kiedyś z prezenterką TVN, Dorotą Gardias, z którą ma 5-letnią córkę Hanię. Bukowiecki ma jeszcze dwójkę dzieci z inną partnerką.

Para pojawiła się ostatnio na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie paparazzi zauważyli na palcu Edyty Herbuś złotą obrączkę. Na dłoni Bukowieckiego również można było dostrzec złoty krążek. Wszystko wskazuje więc na to, że tancerka i popularny reżyser i scenarzysta, który pracował w Hollywood są już po ślubie.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, Herbuś i Bukowiecki będą już drugą celebrycką parą, po Kasi Tusk, która postanowiła wziąć cichy ślub z dala od natrętnych obiektywów paparazzi i świateł fleszy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 26 lat! Odbiera na nim koronę Miss Polonia
  2. 7 rzeczy, które powinna mieć każda kobieta na jesień 2018
  3. Aż 80% kobiet z 1 powodu wstydzi się dodawać zdjęć na Instagram. Jakiego?

źródło: pudelek.pl, natemat.pl, se.pl, radiozet.pl