Edyta Olszówka jest aktorką, która swego czasu brylowała na ekranach widzów. Wszystko się zmieniło, kiedy do życia artystki wtargnęła choroba, która doprowadziła ją na samo dno kariery, ale także zniszczyła jej życie osobiste. Aktorka przyznała, że od dawna ze względu na chorobę ma problem ze znalezieniem pracy. Kiedyś grała niemal w każdej produkcji. Jest aż tak źle?

Plotki na temat choroby Edyty Olszówki krążą od bardzo długiego czasu. Nigdy jednak nie zostały one oficjalnie potwierdzone przez aktorkę. Dziennikarze szukali przyczyn jej agresywnego i oburzającego zachowania, które nie raz prezentowała w miejscach publicznych. Dziś już wiadomo, co było ich przyczyną.

Aktorka w ostatnim z wywiadów wyznała, że szuka pracy. Od dawna nie widzieliśmy gwiazdy w żadnej produkcji. Po tym, jak na światło dzienne wyszła informacja, że Edyta Olszówka cierpi na chorobę alkoholową – jej kariera zawisła na włosku.

Edyta Olszówka: czy to koniec jej kariery?

Czy to możliwe, że aktorka, którą w Polsce kojarzą niemal wszyscy zakończy karierę? Mimo starań gwiazda wciąż nie może znaleźć pracy, przy żadnej produkcji. W serwisie Plotek.pl aktorka wyznała jakie to dla niej ciężkie:

– Cały czas jestem na etapie szukania pracy, więc to jest niekończąca się historia. Jestem bardzo szczęśliwa, jeśli zaprasza się mnie na casting, gdzie mogę stanąć do walki i czasami taki casting wygrać. Ale tak naprawdę jeśli coś jest stałe w moim życiu, to jest teatr, na niego mogę liczyć. Jestem w Teatrze Narodowym, sporo tam gram, bardzo państwa zapraszam, natomiast jeśli chodzi o film i telewizję, to są to takie szczęśliwe momenty, które się zdarzają i które wierzę, że jeszcze się zdarzą. 

Jak widać mimo że nie widzimy aktorki w telewizji ani w premierowych filmach, znalazła sobie miejsce w teatrze. Być może po swoich ciężkich przeżyciach potrzebuje takiej odmiany. Myślicie, że wróci jeszcze do czołówki show-biznesu?

źródło:gala.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Cichopek atakuje: „Czułam się zaszczuta przez media!”
  2. Siostry Godlewskie zaśpiewały dla Andrzeja Dudy. Internauci BEZLITOŚNI
  3. Najsłynniejsza polska artystka okazała się biseksualna. Zmarła podczas snu