Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Pazura obudziła się rano i nie wiedziała, gdzie jest. Obok stał jej mąż, wylądowała w niespodziewanym miejscu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.10.2022 16:40

Edyta Pazura obudziła się rano i nie wiedziała, gdzie jest. Obok stał jej mąż, wylądowała w niespodziewanym miejscu

Edyta Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura

Edyta Pazura znana jest z dzielenia się z fanami szczegółami swojej codzienności za pomocą estetycznych zdjęć zamieszczanych na jej profilu na Instagramie. Teraz gwiazda poinformowała, że tego ranka obudziła się i nie wiedziała do końca, gdzie się znajduje.

Żona Cezarego Pazury z powodzeniem łączy obowiązki managera aktora oraz matki trójki pociech: 13-letniej Amelii, 10-letniego Antoniego i 4-letniej Rity. Dzisiaj gwiazda zaskoczyła fanów informacją o tym, gdzie spała tej nocy. Z pewnością z wyznaniem gwiazdy może utożsamić się niejeden rodzic.

Edyta Pazura obudziła się w innym miejscu

Żona aktora dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak w pięknej czarnej piżamie siedzi na niewielkim łóżku. Edyta Pazura wygląda na mocno zaspaną i zmęczoną. Wyjaśnieniem sytuacji może być opis, znajdujący się tuż pod dodaną na social media fotografią.

Kobieta obudziła się w pokoju dziecięcym i przez krótki czas nie miała pojęcia, gdzie się aktualnie znajduje. Z pomocą przyszedł jej mąż Cezary Pazura, który wyjaśnił, że ukochana usnęła przy dziecku.

-Kiedy budzisz się rano i nie wiesz, gdzie jesteś… Okazuje się, że to pokój dziecięcy, a obok stoi Mąż – podpisała zamieszczoną na Instagramie fotografię Edyta Pazura.

Edyta Pazura zachwyciła fanów szczerym wyznaniem matki

Z wyznaniem gwiazdy z pewnością może utożsamić się niejedna mama, której w natłoku pracy i obowiązków rodzicielskich zdarzyło się ze zmęczenia usnąć na łóżku swojej pociechy. W komentarzach swoje zdanie na temat takiej sytuacji wyraziło wiele rodziców, którzy doskonale rozumieją, co przeżyła Edyta Pazura dziś po przebudzeniu.

„Uwielbiam łóżeczko mojego synka, takie pachnące, cieplutkie i mięciutkie…czuje się w nim jak śpiąca królewna, a synek jest wniebowzięty”

„Ja to mam prawie codziennie. Zaczynam noc z mężem, a kończę u dziecka”

„Zaczynam w pokoju dziecka nr 1,później 2,3 i 4. Jak się ocknę, trafiam do sypialni około 1, czasami 3 nad ranem. Ubaw po pachy” – czytamy komentarze pod zdjęciem żony Cezarego Pazury.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”

 

Tagi: Edyta Pazura