Edyta Pazura wraz z rodziną przeżywa właśnie amerykański sen w słonecznej Santa Monice. Mało brakowało, by wakacje przerodziły się w prawdziwy koszmar. Na lotnisku Straż Graniczna zajrzała do walizki jej męża.

Podróż do Stanów Zjednoczonych jest atrakcyjnym kierunkiem dla wielu z nas, jednak mało brakowało, a Edyta Pazura wraz z mężem i dziećmi zapamiętaliby ten wyjazd jako wielką klapę. Na lotnisku w Los Angeles okazało się, że małżonek blogerki chciał przewieźć zabroniony produkt.

Edyta Pazura zmierzyła się ze Strażą Graniczną

O przygodzie pełnej napięcia opowiedziała w relacji w mediach społecznościowych, gdzie od kilku dni pojawiają się filmy oraz zdjęcia z luksusowych wakacji. Blogerka przeżyła prawdziwy szok, gdy na lotnisku pies Straży Granicznej zaczął interesować się ich walizkami.

Kumulacja emocji sięgnęła zenitu, gdy zwierzę ostatecznie zatrzymało się przy bagażu Cezarego Pazury. Po dłuższych oględzinach Straży Granicznej okazało się, że aktor chciał przewieźć zabroniony produkt, czyli polskie kabanosy.

Edyta Pazura z rodziną i przyjaciółmi kontynuowała podróż bez polskiej przekąski. Na całe szczęście amerykańskie widoki zrekompensowały jej ten brak.

Edyta Pazura czerpie z zagranicznej podróży

Wyprawa do pięknej miejscowości Santa Monica owocowała dla blogerki wieloma zdjęciami krajobrazów, które publikowała w mediach społecznościowych. Jej mąż, Cezary Pazura również chętnie relacjonował kulisy podróży na własnym profilu.

Małżeństwo na wakacje zabrało również dwie małoletnie córki oraz synka. Edyta Pazura zdradziła swój sposób na zapanowanie nad pociechami podczas codziennych wyzwań.

Uwielbiam Stany. Biorę je garściami ze wszystkimi wadami i zaletami, jednak ilość bodźców przekracza nawet moje wyobrażenie o miejscu. Troje dzieci + USA= mieszanka wybuchowa. Postawiłam na dużą ilość lodów i innych uspokajaczy, abyśmy mogli, chociaż spokojnie walizki przerzucić — wyznała w najnowszym poście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń