Edyta Pazura często wrzuca do sieci zdjęcia, na których wręcz emanuje kobiecością. Teraz opublikowała kadr, w którym pokazała jeszcze więcej. Pozując w samej bieliźnie, wyeksponowała swoje autorskie perfumy. 

Fotografia została jednak zrobiona w bardzo subtelny i zmysłowy sposób. Spora część jej fanów była tym zdjęciem wprost zachwycona, o czym obserwujący dali znać w sekcji komentarzy pod zdjęciem.

Edyta Pazura pozuje w samej bieliźnie, eksponując swoje perfumy

Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się flakonik perfum, umieszczony między udami gwiazdy. Częściowo można dostrzec także jej białą, koronkową bieliznę, która jednak zakrywa wszystko, co powinna.

Fotka ta, to tak naprawdę reklama perfum firmy, którą Edyta Pazura prowadzi. Z opisu wynika zresztą, że to jej ulubiony zapach. Trzeba przyznać, że taka prezentacja produktu z pewnością zachęci do zakupu wiele kobiet.

– Piękne zdjęcie — pisze jedna z obserwujących.

– Niesamowite — zachwyca się następna internautka.

Edyta często wrzuca inne fotki, utrzymane w podobnej stylistyce, które promują jej produkty. Kilka tygodni temu opublikowała za to tajemnicze zdjęcie, na którym trzymała palec na ustach. Zakomunikowała nim, że „idzie nowe”. Kto wie, być może miała wówczas na myśli nowości wprowadzane z czasem do oferty jej sklepu?

Żona Radosława Pazury prężnie rozwija swój biznes. Problemy jednak jej nie omijają

Choć gołym okiem widać, że Edyta Pazura stara się jak może, by rozkręcić swoją działalność, problemy jej nie omijają. Jakiś czas temu opowiadała, że musiała na szybko przeprowadzać swoją firmę do innego biura. Dlaczego?

Jak wytłumaczyła, jej dotychczasowa siedziba została całkowicie zalana. W efekcie nie nadawała się do prowadzenia działalności i Edyta musiała naprędce wypowiadać umowę, jednocześnie szukając innego lokalu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cezary Pazura wywoła skandal? Ujawnił sekret „Dzień dobry TVN”, wspomniał o pieniądzach
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl