Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Pazura walczy z fake newsami i groźbami. ,,Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów”
Marta Kulik
Marta Kulik 08.06.2021 13:45

Edyta Pazura walczy z fake newsami i groźbami. ,,Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów”

edyta pazura
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Pazura oznajmiła, że ostatni dzień spędziła na rozmowach z prawnikami. Wszystko przez udział jej męża w kampanii promującej szczepienia i nieprawdziwe informacje oraz groźby, jakie w związku z tym pojawiły się w sieci.

W związku z tym, że 21 miliony Polaków przyjęło szczepionki i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci – napisała żona Cezarego Pazury. To jednak nie wszystko, Edyta zmaga się także z nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Edyta Pazura walczy z fake newsami

Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów – poinformowała.

Na koniec stwierdziła, że gdyby miała napisać rozprawę szkolną na temat: „czy internet jest zbawieniem, a może zgubą dla ludzkości?”, odpowiedziałaby jednym zdaniem:

Napisałabym, że dla niektórych powinien być na pewno zakazany.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jakby tego było mało, Edyta Pazura zmaga się z alergią. Załzawione oczy sprawiły, że w aptece zatroszczyła się o nią starsza pani:

Urocza starsza Pani w sklepie patrząc głęboko w moje czerwone, łzawiące oczy zapytała: „czemu płaczesz dziecko?” Prosta i prawdziwa odpowiedź: „Alergia proszę Pani” nie zaspokoiła jej ciekawości, po czym usłyszałam: „ Nie martw się dziecko. Tego kwiatu jest pół światu…”

To z pewnością niełatwe chwile dla mamy trójki dzieci. Koniec roku szkolnego nadchodzi wielkimi krokami, a pociechy proszą mamę o pomoc w związku z ostatnimi zadaniami.

– Pomagając w klejeniu witraży, byłam uraczana muzyką ze świecącego urządzenia do robienia baniek w kształcie delfina, którego miałam ochotę rozszarpać na kawałki.

Dziś Edyta poinformowała, że jest w drodze na odczulanie. Mamy nadzieję, że niebawem poczuje się lepiej.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi: Edyta Pazura