Jak wiele innych gwiazd, także Edyta Pazura wraz z mężem spędzają Wielkanoc za granicą. Para opuściła Polskę i ruszyła w pogoni za ciepłem i słońcem. Wybrali odpoczynek w prawdziwym raju. Wiemy, kogo spotkali.

Przy okazji Wielkanocy wyszło na jaw, że w domach wielu polskich sław nadal rządzi tradycja. Małgorzata Socha przygotowała dla rodziny prawdziwą ucztę, a Julia Kamińska spędziła ten czas w gronie najbliższych. Do Polski przyjechała także Kinga Rusin. Tymczasem wiele gwiazd postanowiło wykorzystać święta, jako okazję do rodzinnego wyjazdu.

W ślad Katarzyny Cichopek, Magdy Gessler, Blanki Lipińskiej czy Anny Lewandowskiej poszła Edyta Pazura. Wraz z mężem wybrała się za granicę i obecnie wypoczywa w popularnym turystycznie, pięknym miejscu.

Edyta Pazura spędza święta w raju. Wypoczywa w niezwykłym towarzystwie

Edyta Pazura wraz z mężem i dziećmi wyjechała z Polski. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z rodzinnego wypadu, a wraz z nimi — widok piaszczystych plaż, egzotycznej fauny i flory i szerokich uśmiechów sławnej pary. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy doskonale się bawili.

Gwiazda wybrała Zanzibar. Pazurowie wypoczywali w luksusowym ośrodku Cast Away Residence, położonym nad samym oceanem, jednak odwiedzili też m.in. Cheetah’s Rock, czyli pogotowie dla dzikich zwierząt w Tanzanii. Edyta Pazura udostępniła fotografię, na której głaszcze geparda. Zwróciła też uwagę, że wiele zwierząt przebywających w ośrodku zostało odratowanych z Rosji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Okazuje się też, że cała rodzina ma rzadką okazję do obserwowania i poznania istnej mieszanki kulturowej. W hotelu przebywała rodzina z Afryki, a także grupa wycieczkowiczów z Ukrainy. Żona aktora pokazała zdjęcie, na którym wszyscy zasiadają przy jednym stole.

Niestety, to co dobre — szybko się kończy. Edyta Pazura poinformowała w relacji, że już dziś wraca do Polski. Zaznaczyła, że na jej blogu wylądował wpis o Zanzibarze i z rozbawieniem oznajmiła, że będzie musiała teraz wykonać wszystkie „przedświąteczne” obowiązki. Pożegnanie z rajem z pewnością nie było łatwe, jednak sam pobyt, jak podkreśliła celebrytka, zaowocował wieloma zdjęciami, wspomnieniami i refleksjami.

Edyta Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: Plotek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl