Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Pazura została skrytykowana za ubiór. Dosadna reakcja żony Cezarego
Michał Fitz
Michał Fitz 25.10.2022 00:03

Edyta Pazura została skrytykowana za ubiór. Dosadna reakcja żony Cezarego

Edyta Pazura
Pawel Wodzynski/East News

W miniony weekend Edyta Pazura i jej mąż bawili się na weselu Rafała Zawieruchy. Jak można było przypuszczać, impreza była niezwykle huczna, co zresztą żona aktora uwieczniła w swoich mediach społecznościowych.

Na jeden z opublikowanych przez nią filmików odpisała internautka. Choć w pierwszej chwili pochwaliła Edytę, nie omieszkała też skrytykować ją za strój. Reakcja Pazury była stanowcza.

Edyta Pazura na weselu u Rafała Zawieruchy

Po zdjęciach i filmikach, które Edyta Pazura wrzucała do sieci, było widać, że wesele Zawieruchy na pewno się udało. Żona Cezarego pochwaliła się chociażby zdjęciem poranionych od butów stóp. W pewnym momencie musiała więc tańczyć na bosaka.

To jednak kompletnie jej nie przeszkadzało, bo w jednym z nagrań było widać, jak ta tańczy popularną choreografię do utworu pod tytułem „Macarena” bez butów. Wówczas problemy sprawiała jej też podciągająca się do góry sukienka, którą Pazura musiała co chwilę ściągać w dół. To właśnie o nią przyczepiła się internautka.

Edyta Pazura odpowiada na krytykę

Jedna z obserwujących Edytę użytkowniczek napisała jej, że ślicznie wyglądała w czerwonej sukience, którą założyła na wesele Zawieruchy, ale jednocześnie dodała, że mogłaby być dłuższa. Na filmiku, na który odpowiadała internautka, było w końcu widać, że Pazurze przy podskokach sprawia ona problemy.

Uwaga ta wcale nie była więc przesadzona, ale Edyta widocznie odebrała ją jako sugestię, że ubrała się niestosownie i być może zbyt wyzywająco. Stanowczo odpowiedziała więc użytkowniczce na forum publicznym, pisząc, że będzie ubierała się tak, jak jej się podoba.

– A tak poza tym to chciałam przypomnieć, że mam ponad 18 lat — ironizowała żona aktora.

Zobacz zdjęcie:

Edyta pazura

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”
Tagi: Edyta Pazura