Edyta Wojtczak: gdzie mieszka? Telewizyjna gwiazda, która była uwielbiana przez naszych rodziców, obecnie odpoczywa w swoich czterech kątach. Publiczność dziwi fakt, że ikona telewizji na starość mieszka bardzo skromnie. Jej mieszkanie zupełnie nie przypomina apartamentu wielkiej gwiazdy. To, jak mieszka słynna „łamaczka serc” może was zaskoczyć.

Spikerkę pokochała cała Polska. Promienny uśmiech nie tylko wywoływał pozytywne emocje na telewidzach, ale również skradał serca kolegów z branży. Chociaż gwiazda stała się ikoną telewizji PRL, to na starość żyje bardzo skromnie. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak?

Edyta Wojtczak – legendarna gwiazda TVP

Kultowa spikerka pracowała w swoim zawodzie ponad 30 lat. Pod koniec 1996 roku, dziękując za życzliwość, pożegnała się z Telewizją Polską. Wydawałoby się, że Wojtczak to spełniona kobieta, która wykorzystała swój talent i zainteresowania, a na nich zbudowała prawdziwą karierę. Jak się okazuje, życie dziennikarki wcale nie było kolorowe.

W młodości kobieta miała spore powodzenie wśród mężczyzn. Jasnowłosa piękność przyciągała swoim spojrzeniem i charyzmą. Mówi się, że była prawdziwą ‚łamaczką serc‚. Według film.wp.pl w gronie adoratorów Wojtczak znaleźli się Jan Suzin, Jerzy Połomski, czy Eugeniusz Pach. Serce spikerki należało jednak do Michała Szymańskiego, który niestety w latach 80 nagle ją opuścił i wyleciał do Stanów. Kobieta już nigdy w życiu go nie zobaczyła.

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak?

Można powiedzieć, że Edyta Wojtczak jest prawdziwie tragiczną postacią telewizji. Chociaż na ekranach emanowała uśmiechem i wzbudzała sympatię w każdym odbiorcy, to jej życie prywatne dało jej naprawdę w kość. Nieszczęśliwa miłość przyczyniła się do tego, że Wojtczak już na zawsze została sama. Co ciekawe, nie wniosła pozwu o rozwód i wciąż nosi nazwisko męża (jako drugie). Miłość chyba nigdy nie wygasła, a Wojtczak zdecydowała się na spokojną starość. Jak podaje portal se.pl, kobieta żyje za 2000 złotych emerytury i mieszka w kawalerce na ul. Marszałkowskiej. Fakt.pl dodał, że porusza się starym Fiatem Seicento. Bez względu na jej warunki, my życzymy wszystkiego najlepszego dla prawdziwej ikony telewizji!

Jak wygląda Edyta Wojtczak?

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Edyta Wojtczak w latach 80 przeżyła prawdziwy kryzys. Opuściła ją, jej miłość życia.

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @CLIFT96

Edyta Wojtczak pracowała w Polskiej Telewizji ponad 30 lat.

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @Krzych –

Do telewizyjnej tradycji Wojtczak należało zapowiadanie nowego roku, wraz z Janem Suzinem.

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Edyta Wojtczak obecnie mieszka w kawalerce przy ulicy Marszałkowskiej.

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @Kultowe programy TV

Spikerka w latach młodości cieszyła się sporym powodzeniem wśród panów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  3. Brat Piotra Woźniaka-Staraka żegna ukochanego brata. „Nie nadrobimy już straconych chwil”
  4. Małgorzata Ohme całuje się namiętnie ze znanym reżyserem. Związek dziennikarki jest pełen pasji
  5. Rafał Brzozowski z partnerką. Gwiazdor TVP z piękna blondynką u boku na Telekamerach
  6. Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

Źródło: pomponik.pl, fakt.pl, se.pl, film.wp.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.